stoppari

millon stoppari menee lopullisesti kiinni? siis lopettaa
103386
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

tiedän jo.. huomenna

Äänestä
  • Lopettaako Stoppari? Toivottavasti ei. En asu enää Mikkelissä, mutta Stoppari on legendaarinen paikka. Vietin siellä monet lauantai-illat nuoruudessa ja tapasin myös nykyisen vaimoni. Mitäs siihen sitten on tulossa tilalle jos se lopettaa?

    Äänestä

  • kyösti kirjoitti:

    Lopettaako Stoppari? Toivottavasti ei. En asu enää Mikkelissä, mutta Stoppari on legendaarinen paikka. Vietin siellä monet lauantai-illat nuoruudessa ja tapasin myös nykyisen vaimoni. Mitäs siihen sitten on tulossa tilalle jos se lopettaa?

    siihen tulee amarillo..

    Äänestä

Täh!Lopettaako stobe?!Miksi?Jos toi totta,niin kyllä harmitaa.Stoppari kuuluu kantapaikkoihini.

Äänestä
  • tässä perähikilässä ei ole yhtään kunnon kapakkaa,samat vanhat rumat huorat illasta iltaan.onneks pääsen kohta kotia varkauteen

    Äänestä

  • pera bailaaja kirjoitti:

    tässä perähikilässä ei ole yhtään kunnon kapakkaa,samat vanhat rumat huorat illasta iltaan.onneks pääsen kohta kotia varkauteen

    Ja Varkaudessako ne paremmat paikat? Sehän on pienempi paikka kuin Mikkeli joten luulisi siellä vielä enemmän törmäävän samoihin naamoihin.. Ja mikäs esim Vaakunassa on vikana? Sehän on varsin mainio bailupaikka.

    Äänestä

  • pera bailaaja kirjoitti:

    tässä perähikilässä ei ole yhtään kunnon kapakkaa,samat vanhat rumat huorat illasta iltaan.onneks pääsen kohta kotia varkauteen

    "Perähikilä?"Saanen sitten kysyä millä nimellä kutsuisit varkautta...Heh..

    Äänestä

mä kuulin et torstaina menis lopullisesti kii

Äänestä
  • Eip muutes mee lopullisesti ;)
    Aikas varmalta taholta kuulin, ettei lopu stobesta se musapuoli.. eli siel voi biletellä edelleenkin.Nyt huhtikuun aikana remontoidaan sitä paikkaa.

    Äänestä

  • stobe fan ;) kirjoitti:

    Eip muutes mee lopullisesti ;)
    Aikas varmalta taholta kuulin, ettei lopu stobesta se musapuoli.. eli siel voi biletellä edelleenkin.Nyt huhtikuun aikana remontoidaan sitä paikkaa.

    stoppari muuttuu amarilloksi..
    www.amarillo.fi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


apua kirjoitti:

millon stoppari menee lopullisesti kiinni? siis lopettaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu