jos sulla (mies) loppuu kesken. Mulla on kaapit täynnä. Käytettyjä paperipalasia ei tarvitse palauttaa 😂 . Tuot uusia puhtaita papereita tilalle 😂 . Vessapaperia kuluu enemmän, jos teet etätöitä kotona.
Voin lainata sulle vessapaperia
Anonyymi
11<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Nooh, kyllä tässä nyt jonkin aikaa ilman paperiakin pärjää, jos loppuu. Ei se ole niin justiinsa ennenkään ollut. Mut kiitti kumminkin :)
Pomperopiks, yks tipahti ohi.
Laitan hanan tulikuumalle ja korvennan koko persauksen. Lähtee pöpöt samalla.
Käsisuihkulla siis. 👍
Annabella, tuu pyyhkiin . . .
Ai sinäkö ne kaupasta olit hamstrannut... Olisin tarvinnut ihan oikeasti, mutta muuta paperia onneksi löytyi.
Hain paperin jo eilen. Talouspaperi pitää repiä pitkittäin puoliksi jos käyttää sitä vessapaperina. Muuten se tukkii pöntön 😅pitkittäin siksi kun poikittain repiminen ei onnistu. Toinen vaihtoehto on leikata arkit puolikkaiksi saksilla.
Tankkausasemilta löytyy. Käy sieltä wc:stä....
Ihana. Sulo Vilenkin on täällä. Moi Sulo:)
sivusta
Tämäkin on aikalailla tottumiskysymys. Jättää vaan pyyhkimättä ja totuttelee, niin kohta ei edes muista koko asiaa vessassa ja luonto kiittää.
Tulen käymään sun luona vessassa.