Terasseja

Moi! Nyt kun kesäkin on enää alla puolen vuoden päässä (toivottavasti)niin viitsisikö joku valaista minua ja kertoa hyviä terasseja Kuopiosta
2532
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kuopiossa on vaikka kuinka paljon hyviä terasseja. Esimerkiks Albatrossi ja Wanha Satama on mukavia järvenrantapaikkoja. Molemmat on talvisin kiinni. Sitten on Sataman Helmi, Pannuhuone ja Isä Camillo, Två, Ale-pub, Mellys ja monet muut.

Äänestä

onko kellää hajuu mistää hyvästä terassista ei niin yleisestä mestasta ku albatrossi tai wanha satama?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuore kuopiolainen kirjoitti:

Moi! Nyt kun kesäkin on enää alla puolen vuoden päässä (toivottavasti)niin viitsisikö joku valaista minua ja kertoa hyviä terasseja Kuopiosta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu