Moi
Mistähän saisi netistä ostettu sähkömoottoriin kytkentäriman/plintin, onko tullut kenellekkään vastaan? Moottorilla ei kokoa 1 kW:akaan. Eli se perus pieni plintti kyseessä.
Sähkömoottorin kytkentärima
6
822
Vastaukset
- Anonyymi
tuo plintti ei kerro yhtään mitään mistä osasta on kyse. Tarkoitatko kytkentäliitintä
missä törröttää 6 kpl 4mm koneruuveja?- Anonyymi
Sitäpä sitä
- Anonyymi
Eipä taida missään myynnissä olla, ellei sitten jostain kiinankaupsokeripalaasta satu löytymään.
Viritä sinne sokeripalariman pätkä se ajaa saman asian.- Anonyymi
Joo saman huomion tein.. Ei ainakaan nopealla googlettamisella tahdo löytyä. Pitäneen tyytyä mainitsemaasi sokeripalasätökseen. Kiitti avusta.
- Anonyymi
Ota jostain palaneesta tai muuten hylätystä moottorista.
- Anonyymi
Niitä netistä ostettavia perusplinttejä voi ostaa sieltä netistä. Mistä muualtakaan voisi netistä ostettavia perusplinttejä muka ostaa, jollei netistä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin Enter-napilla tehdään miljardi euroa - Helsingissä
"Ei se nyt niin kovin ihmeelliseltä näytä. Tavallinen nappi, musta muovinpala, joka kököttää parikymppiä maksavan mustan2018824- 695795
- 245367
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni405250Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv395094Ben Z: "SDP ei ole ollut 50 vuoteen näin huolissaan velasta"
"– Olen ollut eduskunnassa noin 50 vuotta, eikä SDP ole koskaan ollut niin huolissaan velasta kuin nyt. Se on tietysti h824997- 624523
- 434187
Mitä luulet, miten Martina Aitolehti pärjää Erikoisjoukoissa?
Kohujulkkis, yrittäjä ja hyvinvointivalmentaja Martina Aitolehti on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukot on533490- 493175