Soommoro
Saiskos jostain vuokrattua kulkukuntoisen Bresnevin, mitä rumempi niin sitä paremmin sopii tarkoitukseen. Jos pakari on poikki tai muuten vaan pitää pahaa ääntä, niin aina parempi. Savumerkkejä saa antaa. Hippimaalaukset eivät haittaa yhtään. Tarkoitus olisi mennä kaupungille keräämään ihailevia katseita. Siihen pyöreälappuinen Iivana on paran mahdollinen kulkuneuvo, vai mitä ?
Iivana vuokralle ?
6
115
Vastaukset
- Anonyymi
Anna olla päiväunien kertominen.
- Anonyymi
No Lada Tzwincam S kelpaa myös.
- Anonyymi
Kommentoin vähän näitä hullutuksia!
Ei missään Ladassa olllut kahta yläpuolista nokka-akselia. Siis TWIN CAM.
Viimeinen tuotannossa ollut opannu oli 1700m3.
Mikäli tämä asia on tärkeä, Ladan kehyksiin sopivan moottorin voisi tosin
saada FIAT 131 Mirafiorista, mutta sellaisen löytyminen 40 v vanhaan autoon
olisi onnenpeliä.
Kaikki edellyttäisi jarrujen vaihtamista levyiksi.
Miksi niin?
Auton paino nousee ja edellyttää auton uutta tyyppikatsastusta.
Kannattako?- Anonyymi
Ei Lada Tzwincam S superautoa tartte tyypittää. Se on niin harvinainen ja haluttu malli, että täällä ei oo mitään tietoa sellaisista. Vai Fiijun kone Ladaan...höhöh.
Fiat , auto jossa on kaikki viat...hehe. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei Lada Tzwincam S superautoa tartte tyypittää. Se on niin harvinainen ja haluttu malli, että täällä ei oo mitään tietoa sellaisista. Vai Fiijun kone Ladaan...höhöh.
Fiat , auto jossa on kaikki viat...hehe.Paljonko tuommonen Lada Tzwimcam S rientää ja voisko sitä käyttää driftailuu ?
- Anonyymi
Ups....
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1037700Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3686790Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite734155Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill293879Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?1992341Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os242055- 711860
Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps191763Elämäni biisi starttaa uudessa muodossa - Voi olla pettymys faneille!
Elämäni biisi ja juontaja Katja Ståhl ovat suomalaisten suosikkeja. Lauantai-iltaisin ohjelma on vetänyt tv-katsojat arv11630Amazing Race Tomas rehellisenä Esko-appiukon, 63, tilasta: "Sairastelut ja..."
Tomas Grekov ja Esko Rotola-Pukkila ovat mukana Amazing Race Suomi -kisassa. Ja nyt vuorossa on finaali. Hankaluuksia m11627