Jokin aika sitten en olisi uskonut

että olen tässä jamassa. Lumosit minut alta aikayksikön. Kiinnostaa tietää, miten sen teit? Salaisia vaikutuskeinoja sulla, joilla saat minut sekaisin romanttisten ajatusten tunnemyrskyyn? Olet ulkoisesti viehättävä ja kaunis, mutta silti on kyse salaisesta aseesta. Sinussa on jotain tosi puoleensavetävää, luokseen kutsuvaa, jota en osaa selittää.
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Senmonen sä oot ihastuilet usein ja päättömästi. Petyt ja ihastut uuteen päättömästi ja taas petyt. Pintaliito ihastuja. Tuuliviiri

Äänestä
  • Just..

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Just..

    Eipä tuosta kannata välittää. Taas yks niistä monista jotka kuvittelevat kaikki kirjoitukset saman henkilön kirjoittamiksi. Minä olen joskus tänne kirjoittanut myös ihastumisesta ja joku tuli tuomitsemaan samalla tavalla kuin tuo ensimmäinen kommentoija tässä ketjussa. (liekö kenties sama henkilö?)

    Äänestä

Sielun yhteyttä :) en olisi muuten sinua huomannut.

Äänestä

Milloin viimeksi se veti puoleensa??

Äänestä

Kauniisti kirjoitat hänestä. Voisin kirjoittaa omakohtaisesta kokemuksestani hänestä, mutta enpä taida. Syy siihen on se, että vaikka jakaisin vain vertaiskokemuksen, täällä blokataan alta aikayksikön. "Et ole hän". Tulee mieleen, että miksi vuodatin sisintäni. Siis en vastaa tähänkään. Ihmiset jotenkin kummasti ovat muuttaneet tämän palstan tarkoituksen. Joskus tänne sai purkaa omia vastaavia kokemuksiaan. Nyt tämä on vähän niin kuin Tinder ja keskustelupalstana pilalla.

Äänestä

Höpsis, itselläs on jokin salainen ase jolla saat naisen pökerryksiin ihastuksesta.

Äänestä

Kuinka paljon teillä on ikäeroa?

Äänestä
  • Ehkä 7-8

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

että olen tässä jamassa. Lumosit minut alta aikayksikön. Kiinnostaa tietää, miten sen teit? Salaisia vaikutuskeinoja sulla, joilla saat minut sekaisin romanttisten ajatusten tunnemyrskyyn? Olet ulkoisesti viehättävä ja kaunis, mutta silti on kyse salaisesta aseesta. Sinussa on jotain tosi puoleensavetävää, luokseen kutsuvaa, jota en osaa selittää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu