Miksi kymen sanomissa ei 5 vrk sääennusteessa ole Haminaa otettu ennusteissa huomioon, kaikki muut kymenlaakson kaupungit ja jopa Virojoen ennusteet löytyy. Sieltä löytyy myös Rovaniemen sääennusteet, mitä Haminalaiset tekee sillä ennusteella. Tässä on selvää syrjintää Haminalaisia kohtaan. Jos parannusta ei tule niin oma postilaatikkoni sulkeutuu Kymen sanomien osalta.
Kymen sanomat
Anonyymi
7235
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
kymen sanomat ilmottaa kirkonmaan säätietoja ei siellä ole sää-asemaa
Mitäpä väliä vaikkei Haminan säätä olekkaan , eihän ne sääennusteet osu muutenkaan kohdalleen max seuraavaan päivään voi ennuste osua oikeaan.
Mielensä pahoittaja haminasta. Voit lopettaa nettipalvelun jos et täältä löydä, aika hyvin on pitänyt vielä paikkansakin.
https://www.ilmatieteenlaitos.fi/saa/hamina
Lammassaaren sanomat on aivan omalle saarelle osoitetut ..gallupitkin kysellään siitä ovelta ,ja hups kaikki kotkalaisia .:) Jutuissa kaikki ..alkaa K kirjaimella ..onkohan toimittajien autoista bensa loppu ..."Eteenpäin"
Tuo pitää paikkansa. Taidan lopettaa tilaukseni kun en ole kiinnostunut Kotkan asioista. Kesäkuuhun asti on maksettu mutta jatko on katkolla.
Lämmässääri! Byhyyyyy! Äitiiiii! Miks noi saa asua kaupungissa ja me vaan Kymissä? Mie en haluu leikkii niitten kanssa. Niil on paremmat vaatteetkin.
Katso Ylen tv-lähetyksiä "paikkakuntakohtaiset säätilat" on lappeenrantaa, savonlinnaa, on vaikka mitä KOTKA ja HAMINA puuttuu.