Rakastan sua ihanuus

Pysy positiivisella mielellä rakkaus.
10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Heti aloin miettiä.

Äänestä
  • Miettiä mitä?

    Äänestä

Ei hätää samoi kiitos:)😘

Äänestä
  • 👍 ..

    Äänestä

Aina jouheni

Äänestä
  • hevosen jouhiko?

    Äänestä

Kiitos muru, ja anteeksi kun olen epäillyt sinun teeskentelevän ja haikailevan toista. Rakastan sua edelleen.

Äänestä
  • Toivottavasti hän ei ole noin luullut. Tosin täällä voi mennä helposti solmuun kuka vaan..

    Äänestä

Kaipaan sinua myös kovin

Äänestä
  • Kuin myös minä ihanaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Pysy positiivisella mielellä rakkaus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu