Etätöitä tarjolla!

Etsitkö kotoa käsin tehtävää työtä? Onko sinulla mielikuvitusta, avoimuutta ka luova mieli? Tule tekemään työtä chat operaattorina. Tehtävänäsi on vastata asiakkaiden viesteihin netissä. Viestit voivat olla eroottispainotteisia. Päätät itse työajoista. Työhön tarvitset lisät tietokoneen internet yhteydellä. Skype-tilin koulutusta ja yhteydenpitoa varten, ei puheluja vain viestejä Sinun pitää olla 18v. Lisätietoja saat kotisivulta http:/asiakas-palvelut.com/signup-form/?ref=FI0003

6

203

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Työ olen kyllä kuullut sanan mutta mitä se on?
      Tai sitten mikä ihmeen etä-työ ???

      • Työtä siis voi tehdä kotoa käsin tai vaikka ulkomailta halutessaan. Periaatteessa tehtävänä on vastata asiakkaiden viesteihin. Et tee sitä omalla nimelläsi vaan anynyymisti. Tulot riippuu työsi määrästä. Viestien palkkio on 0,12€/per viesti mahdolliset bonukset.


      • Anonyymi
        teppsu75 kirjoitti:

        Työtä siis voi tehdä kotoa käsin tai vaikka ulkomailta halutessaan. Periaatteessa tehtävänä on vastata asiakkaiden viesteihin. Et tee sitä omalla nimelläsi vaan anynyymisti. Tulot riippuu työsi määrästä. Viestien palkkio on 0,12€/per viesti mahdolliset bonukset.

        Voitko kertoa yrityksen nimen. Onko takuupalkkalaisille mahdollisuutta ja miten työterveyshuolto järjestetty.


    • Työtä tehdään Freelancerinä eli itse työntekijä maksaa kaikki mahdolliset omat kulut ja päättää omista lomista yms.

    • Anonyymi

      Voiko työtä tehdä Ukko-palvelun kaltaisen palvelun kautta pienyrittäjänä vai edelleenkin pitääkö hommata tili sieltä.... mikä se nyt olikaan, sehän minulla jo onkin valmiina ?

      Olen kiinnostunut ja joskus tehnytkin tätä työtä. Olen ottanut yhteyttä aloittaakseni uudelleen mutta en koskaan saanut vastausta.
      ¨

    • Anonyymi

      Kiitos, sellainen toimeliaisuus näinkin laillisena aikana varmasti harhauttaa vakautta.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

      Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
      Mikkeli
      94
      2553
    2. Mitä jos saisit selville

      että kaivattusi tekee susta pilaa?
      Ikävä
      195
      954
    3. Mitä ajattelit ensimmäisenä kun

      näit kaivattusi ekaa kertaa?
      Ikävä
      55
      752
    4. Sofia teki aika pahat oharit

      Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti
      Kotimaiset julkkisjuorut
      119
      672
    5. Mikä on toinen nimesi?

      Tiedätkö naisen?
      Ikävä
      49
      562
    6. Havaintoja ihmisen ulosteesta lenkkeilypoluilla

      Oletteko havainneet ihmisen ulostetta taajamaa kiertävillä lenkkeilypoluilla?
      Kuhmo
      14
      496
    7. Mies, toivotko että kaivatullasi

      olisi vähän isommat rinnat? Kuinka paljon isommat olisi kivat?
      Ikävä
      49
      493
    8. Peräännytkö nainen vai mitä sanot

      Jos sanon sulle että rakastan sua? Suututko oletko vihainen vai olisiko tunteet molemminpuolisia?
      Ikävä
      52
      484
    9. Mitä nainen tekisit J-miehen kanssa?

      Jos saisit juoksemalla kiinni?
      Ikävä
      55
      465
    10. Auto katolleen Huhtalantiellä

      Iso poliisioperaatio Lapualla, 7 poliisipartiota ajoi rosvoja takaa,loppu tuli kun rosvot osuivat pihlajaan lentäen siit
      Lapua
      11
      450
    Aihe