Missä Ruokolahden nuoret käy baarissa?

Imatralla vai lappeenrannassa siis? Näin muutaman kauniin naisen ruokolahdella ulkoilemassa ja kiinnostaisi tietää missä paikalliset nuoret yleensä käy sielläpäin?
2650
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En tiiä, mutta Ruokolahtihan on aika kaukana Lappeenrannasta, varmaan 50-60 km, että eiköhän ne Imatralla käy...laitahan kyssäri myös Imatran palstalle (ellet jo laittanut) sillä Ruokolahti on enempi sitä Imatran seutuu :)

Äänestä

...että valitsevat kahdesta pahasta sen pienemmän... ja onko se nyt sitten imatra vai lpr, paha mennä sanomaan :P

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Coz kirjoitti:

Imatralla vai lappeenrannassa siis? Näin muutaman kauniin naisen ruokolahdella ulkoilemassa ja kiinnostaisi tietää missä paikalliset nuoret yleensä käy sielläpäin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu