Swedish power

Anonyymi

Odottaa vain, niin Saab vetää vain henkeä ja tulee takaisin vahvempana kuin koskaan!

7

193

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Niinkö? Empä vielä vaihdakkaan nykyistä Saabiani muuhun merkkiin.

    • Anonyymi

      SAAB on voimissaan, ovat palanneet ydin liiketoimintaan näkökulmasta katsoen tappamaan ihmisiä tai pelastamaan henkiä.
      Siis sotateollisuutta. Saab oli hieno, personallinen ja hyvä auto vaikkei itsellä omistuksessa ollutkaan.

    • Anonyymi

      Ai tulee takaisin, no se tulee sitten Kiinasta asti !

    • Anonyymi

      Joko taas on tulossa? Akkuvehkeet jäi ainakin suunnittelu pöydälle!

      • Anonyymi

        Kyllä Newsia valmistetaan, tuotekehitys Trollhätanissa ja autot jää Kiinan markkinoille, ei riitä muualle.


    • Anonyymi

      Kymmenen vuotta sitten vielä varovasti uskoin uuteen tuloon. Nyt uusi tulo on kyllä jo mahdotonta. Saabin brändillä ei ole ainakaan mitään etua ihan uuteen merkkiin verrattuna. Taitaa olla jopa päinvastoin.

    • Saabiin uskovat katsokaa TATRAPLAN 600 , se sitten siitä. WV fanit voivat kurkata TATRAA vuodelta 1933-34, Tulee huomatuksi , että hitlerin tarina F Poschesta on TÄYTTÄ propakanda.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla

      ”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset
      Maailman menoa
      194
      14201
    2. Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään

      Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"
      Maailman menoa
      157
      11592
    3. Ikuiset kaipaajat

      Miksette vaan mene sen kaipauksen kohteen luokse ja puhu sille suoraan? Mitä järkeä on kaipailla jotain puolituttua vuo
      Ikävä
      174
      6474
    4. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      39
      5900
    5. Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta

      Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään
      Maailman menoa
      62
      4811
    6. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      8
      4605
    7. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      18
      3884
    8. Riikka ottaa miljardi euroa EU:n yhteisvelkaa Suomelle

      Niin kääntyi irvipersun takki taas, vaikka vaalilupauksissa oli ettei yhteisvelkaa Suomi enää koskaan ota. No nyt otti m
      Maailman menoa
      89
      3569
    9. Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi

      Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta
      Maailman menoa
      79
      3539
    10. En tiedä ymmärrätkö

      Kuinka paljon merkitset mulle. Näet minut minuna etkä silti käännä selkääsi. Tökit jatkuvasti kepillä jäätä ja menit ehk
      Ikävä
      10
      3151
    Aihe