Sarille eksälle.

Jos haluat niin laita vaikka viesti mulle. Vinkkinä tuulinen pieni pohjoinen kaupunki. Ihan mitä vain eikä mikään ole pakko. huh ja huh mä mietin mutta silti lähetän tämän. Miksi? Niin siitä en ole itsekkään varma.
596
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ehkä hetkellisesti aloit kaivata jotain mitä meillä oli. Joku vinkki vielä, sitten voin harkita viestin laittamista. Terveisin Sari.

Äänestä
  • Miten sanoitkin noin hetkellisesti kaivata. Vinkkinä vaikka joskus oli turku.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Miten sanoitkin noin hetkellisesti kaivata. Vinkkinä vaikka joskus oli turku.

    Oijoi Turku...

    Äänestä

ruka

Äänestä
  • Ruka ei soita kelloja. Onnea kaihoisaan kaipuuseen. Jospa se Sari sieltä...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Jos haluat niin laita vaikka viesti mulle. Vinkkinä tuulinen pieni pohjoinen kaupunki. Ihan mitä vain eikä mikään ole pakko. huh ja huh mä mietin mutta silti lähetän tämän. Miksi? Niin siitä en ole itsekkään varma.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu