Ei Tunkki paksuna ole. Taitaa olla jossain suljetulla osastolla hoidossa. Siellähän takavarikoidaan puhelimetkin. Siksi matami on niin hiljaa. Vapaaehtoisesti ei pysty olemaan ilman puhelinta tai ei pysty olemaan erossa somesta.
Tuo raskaaksi tulo on valetta. On pyytänyt sitä Alataloa kirjoittamaan seinälleen että odottaa vauvaa. Ennenkin on pyytänyt kirjoittelemaan kaikenlaista että hänestä kirjoitettaisiin.
Tunkeroinen
Anonyymi
3
72
Vastaukset
- Anonyymi
Paksuna on mutta ei tiineenä. Ei tietoa, missä on. Eikä sillä ole mitään väliä.
- Anonyymi
Eipä ollut tämän viikon Seiskassa tiineydestä mitään. Siitä ei tartte enää kirjoittaa.
- Anonyymi
Minä uskollisena seiskan lukijana olin varautunut ainakin vuoden loppuun asti kestävästä uutisoinnista tuksun porsimisesta, herra paratkoon, olenko turhaan odotellut?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin Enter-napilla tehdään miljardi euroa - Helsingissä
"Ei se nyt niin kovin ihmeelliseltä näytä. Tavallinen nappi, musta muovinpala, joka kököttää parikymppiä maksavan mustan2018224- 565102
- 244747
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni274660Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv364480Ben Z: "SDP ei ole ollut 50 vuoteen näin huolissaan velasta"
"– Olen ollut eduskunnassa noin 50 vuotta, eikä SDP ole koskaan ollut niin huolissaan velasta kuin nyt. Se on tietysti h744377- 623943
- 423595
Mitä luulet, miten Martina Aitolehti pärjää Erikoisjoukoissa?
Kohujulkkis, yrittäjä ja hyvinvointivalmentaja Martina Aitolehti on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukot on402874- 452589