Mies käytti kiltteyttäni ja luottamustani hyväksi?

Anonyymi

Tiedän, että tämä ei ole lain mukaan seksuaalirikos tai seksuaalinen hyväksikäyttö, mutta mulla on pari kertaa tullut vastaan mies, joka kivenkovaan väittää että haluaa vielä treffien jälkeen tavata ja on kiinnostunut minusta ihmisenä. Olemme siis päätyneet harrastamaan seksiä, mutta joka kerta olen monet kerrat ennen ja jälkeen seksin kysynyt, että haluavatko nähdä vielä ja olenko siinä mielessä kiinnostava. Olen ilmaissut jo heti alussa, että etsin parisuhdetta enkä halua että treffit jäävät vain siihen että pannaan ja sanotaan moikat. Olen tehnyt sen virheen, että olen luottanut näihin miehiin liian aikaisin ja he ovat käyttäneet kiltteyttäni hyväksi, kun olen heihin ihastunut. Tuntuu nyt todella kurjalta, että tällaisiakin tapauksia löytyy enkä oikeastaan kehenkään enää uskalla luottaa. On hyväksikäytetty olo. Viimeisimmän tapauksen kanssa juttelimme avoimesti ja kerroin että mulla oli aikaisempaa kokemusta ”hyväksikäytöstä” ja tämä uusi mies tekikin saman minulle kuin edellinenkin...

9

346

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kiltti tyttö tahallaan, makaa aina mahallaan....
      Ei pidä mennä perhe edellä puuhun, vaan varmistaa että oksa kestää. Tottakai niitä on paljon miehiä, jotka saalistavat helppoa lihaa, ja joskus väsytystaktiikallakin. On myös toisenlaisia, mutta ne eivät olekaan niitä hurmureita, vaan tavallisia tahvoja.

      • Anonyymi

        En nyt yleistäisi. Kyllä komeakin voi olla kunnollinen ja toisinpäin. Ja ei ne joita jotkut naiset pitää "hurmureina" edes ole kovin kummoisia välttämättä..


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        En nyt yleistäisi. Kyllä komeakin voi olla kunnollinen ja toisinpäin. Ja ei ne joita jotkut naiset pitää "hurmureina" edes ole kovin kummoisia välttämättä..

        Puhut siis itsestäsi kovin kummoinen heh heh


    • Sinun pitää löytää se oikea ,esim.minä.On samoja kokemuksia,voisimme jakaa ja jatkka yhdessä matkaa..viestitele..

      • Anonyymi

        Kiinnostaa yhtä paljon kuin kilo paskaa


    • Anonyymi

      Ehkä mies on puhunut totta, mutta seksi onkin sitten ollut niin huonoa, että mies ei ole sen takihalunnut enää tavata. Tai mies on tavannut jonkun toisen naisen, johon on ihastunut.

    • Anonyymi

      Jos joku alkaisi treffien tai parien jälkeen ennen aikojaan vaatia minulta vakuutteluja syvällisemmästä kiinnostuksesta niin ahdistuisin ja pakenisin minäkin. Jos päädyt panemaan silkkaa kiltteyttäsi etkä halustasi, niin ehkä seksikään ei ole ollut niin hyvää että mies haluaisi ottaa uusiksi. Jokainen vastaa omista tekemisistään, opettele hyvä tyttö olemaan vähemmän kiltti ja toimi sen mukaan mitä haluat niin ei tarvitse uhriutua. Jos mies on oikeasti kiinnostunut, kyllä se jaksaa hetken seksiä odottaa.
      N49

    • Anonyymi

      Täältä löytyisi mies joka etsii kunnon suhdetta eikä pelkkiä panoja!! Mistäpäin olet??

    • Anonyymi

      Täältä löytyy mies, joka etsii pelkkiä panoja. Mistäpäin olet?

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      280
      2908
    2. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      49
      2298
    3. Israel euroviisujen 2.

      Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
      Uskonnot ja uskomukset
      348
      1997
    4. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      114
      1723
    5. Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?

      Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois
      Maailman menoa
      105
      1664
    6. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      212
      1375
    7. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1317
    8. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      68
      1253
    9. Mikä kaivatussasi

      Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
      Ikävä
      56
      1189
    10. Rakas nainen ymmärsin

      Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl
      Ikävä
      77
      1181
    Aihe