Nyt se on varmaa, pitkä kakku tulossa. Kestääkö rakkaus, miten perheen perustamisen haaveet ja tulevaisuuden rakentaminen onnistuu huumekauppiaan kanssa kun jet-set elämää ei ole tiedossa?
Vain Sofia tietää vastauksen. Tänään hän kehui Nikoa miehekkääksi.
Jaksaako Sofia Belorf odottaa Nikoa?
16
92
Vastaukset 16
- Anonyymi
Sofian mielestä huumerikollisuus on miehekästä, siihenhän tämä mies on syyllistynyt. Kertoo siis hyvin paljon tämän naisen arvomaailmasta. Veikkaan kuitenkin että tämä rakkaus tai mitä se ikinä heidän välillä on niin et tule kestämään.
- Anonyymi
Ranta-ahon tunnuksessa ei ollut mitään miehekästä. Sofian mukaan Niko ei ole ammattirikollinen. No just joo huumeiden kilomäärät kyllä kertovat jotain muuta.
Anonyymi kirjoitti:
Ranta-ahon tunnuksessa ei ollut mitään miehekästä. Sofian mukaan Niko ei ole ammattirikollinen. No just joo huumeiden kilomäärät kyllä kertovat jotain muuta.
Jos 10 miljoonan liikevaihto huumekaupassa ei ole ammattirikollistuutta niin mikähän mahtaa sitten olla?
- Anonyymi
landlord kirjoitti:
Jos 10 miljoonan liikevaihto huumekaupassa ei ole ammattirikollistuutta niin mikähän mahtaa sitten olla?
Miesmelaa mekkoon Nikolle.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miesmelaa mekkoon Nikolle.
PUMPA PÅ GRABBAR!!
Ja suomeksi: TYÖNTÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ!!
- Anonyymi
Onko Sofia laittanyt leukaimplantin? leuka näytti niin terävälta, ihan tuli kyr..ä
mieleen.
Senhän poti mennä tänään Vappu ja Marja livee, myt sen eilisen haastiksen myötä, sille on varmaan sanottu, et se ei saa mennä, kun näköjään puhuu läpiä päänsä.
Hän kumminkin tuntee hyvin NIkon, ehtihän ne seurustella ennen kiinniottoo alle vuoden.- Anonyymi
jos muijalla olis ollut yhtään järkeä ei olis kommentoinu yhtään mitään. miehekästä tunnustaa , kun kuukausia kielsi kaiken. tuhlasi viranomaisten aikaa. morsian vaan haaveilee yhä häistä huumerikollisen kanssa.
- Anonyymi
Jossain eilisessä käräjäkuvassa Sofia muistutti ihan Michael Jacsonia. Ilme, ja iho kuin kiiltävää muovia.
- Anonyymi
muovia koko muija. vaihtoi nimen belorfiksi että saa enemmän kuuluisuutta. ja menestystä ulkomailla. pelkällä nimellä ei menesty, kun muita avuja eikä osaamista ole. on kyllä saanut kuuluisuutta huume rikollisena.
- Anonyymi
No jaa, parhaat vuodet siinä menisi odotellessa.
Ulkonäkö on muuttunut , on kuin eri henkilö. Ellen sitten sekoita häntä johonkin toiseen. Hän joka seurusteli Nikon kanssa ja kävi fitness kisoissa oli kasvoiltaan nätimpi. Tosin en niin tarkkaan seurannut.- Anonyymi
Siinähän se Sofialla menisi kun kirjoittelisi some-päivityksiä ja hehkuttaisi ikuista rakkautta. Saisi varmaan hyvin huomiota ja se todennäköisesti riittäisi ainakin vähäksi aikaa. Kukahan rahamieskään muuten uskaltaisi alkaa heilastamaan huumepomon tyttökaverin kanssa?
Siinä Sofia taisi tehdä itsestään aika epähalutun tyttökaverin ainakin niille, joilla on paksu lompakko.
- Anonyymi
Miksi Ranta-aho tunnusti? Miksi hän yht'äkkiä käänsi suuntaa ja alkoi laulamaan (kaikkien näiden vankilakuukausien jälkeen)? Ketä se suojelee?
Tässä on jotain hämärää.- Anonyymi
On todellakin hämärää. Ei ihan tullu katumus vaan paine muualta. Sen siitä saa kun ryhtyy leikkiin ammattirikollista amattirikollisten kanssa. Niin mistähän ja kuka ne huumeet tilasi ja keiltä ulkomailta.
- Anonyymi
On Soffalla kivaa tiedossa, kun huumerikollinen viimein pääsee vapaaksi. Jos ei iskä sponssaa niin ei ole rahasta tietoakaan. Mitä Soffa tekee? Menee oikeisiin töihin ja maksaa veronsa? 🤣😂
- Anonyymi
siis mihin töihin. kukaan ei maksa jos päivät kuvaa omaa pärstää. onko mitään koulutusta millekään alalle. pussiittaa teepussiin huumetta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
siis mihin töihin. kukaan ei maksa jos päivät kuvaa omaa pärstää. onko mitään koulutusta millekään alalle. pussiittaa teepussiin huumetta.
Sai kuntosalillekin porttikiellon kun kuvasi ja nolasi asiakkaan julkisesti. Eli se ainut paikka missä olisi voinut töitä jopa tehdä on sekin poissuljettu. Vai, haluaisiko joku tuon personal trainerikseen?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Törkeä petosepäily Suomussalmella
Uutisoi maikkari. Uhrin nimiin on nostettu pankkilainaa, hänet on saatu sijoittamaan hevosiin ja ostamaan autoja. Ei ta773134Poliisi etälamautti, sitten pahoinpiteli
Vaikeasti kehitysvammaisen niin vakavasti että kuoli pian sairaalassa. Ei osannut kehitysvammainen heti noudattaa polii3731168Mies, olen pahoillani kun olen kuvitellut
Että pitäisit minusta. En sitä mistään tähdistä kuitenkaan lukenut, mulle vaan tuli jostain semmoinen tunne, kun itse ty65805Anni Ihamäki saa tylyä kommenttia TTK:sta - Erityisesti tämä "vääryys" ärsyttää
Kaikille ei ole mieleen se, että Anni Ihamäki on mukana uudella Tanssii Tähtien Kanssa -kaudella. Ihamäki saa varsin ty33785Mitä et ole valmis sietämään ihmissuhteissasi ja miksi?
Aiemmin jo kyseltiin mitkä vaatimukset olivat mielestänne liiallisia. Kyselläänkin nyt sitä, että millaisilla asioilla s265670Päivän Riikka: Pandan suklaatehdas Jyväskylästä Viroon
Menkää töihin! Viroon! --- Liki sata vuotta kestänyt suklaantuotanto makeisvalmistaja Pandan tehtaalla Vaajakoskella pä149622Tiesitkö? Vappu Pimiän ensimmäinen aviomies ei ole Teemu-rakas
Vappu Pimiä on tätä nykyä naimisissa Teemu Huuhtasen kanssa. Pimiä on toista kertaa naimisissa, sillä ensimmäinen liitto20600Älä nyt ylikuormitu vaikka sinusta pidänkin rakas nainen
Tiedän, että olet minulle oikea. En halua pilata tätä juttua malttamattomuudella, mutta epäilen. Haluan vain olla lähel31578Sysmä tarvitsee päätöksiä
Sysmä tarvitsee päätöksiä – ei p*anjauhantaa** Kirjoitan kuntapolitiikan ulkopuolisena tarkkailijana. Sysmän poliittinen17525Älä katoa elämästäni
Kävelyllä mietin olisitpa varjo takanani vierelläni sivullani Älä katoa koskaan ole siinä pidä kädestäni kiinni ole kan30518