Harhainen jos kuvittelet että hakkeroiduksituleminen ois millään tavalla kenenkään naisen unelma. Saati miehenkään.
Oot ihan vitun
Anonyymi
969
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
En arvosta, kunnioita rikollisia. En pysty edes oikein olemaan sellaisten puolituttavantuttava.
Siis onko joku täällä oikeesti hakkeroitu?
Ei ole! Anuliini otti trollin ja nielasi. Päättelin anuliinin olevan anuliini kun kirjoitukset samoja kuin blogis.
Sit päätin narrata pikku pettäjää hiukan ja syötin nieli
Ja sä oot ihan v...n harhainen kun luulet palstalla poistavasi ongelman, mene joko poliisille tai puhelin/nettiliittymän tarjoajalle kertomaan ongelmistasi.
Oletko uusavuton, no tossa sulle vinkki.
Poliisille menen. Nettiliittymän tarjoaja sanoo vain mennä poliisille.
No mene jo äläkä täällä valita, suhdepalstalla ei ole poliisia.
Saan valittaa mistä haluan, mitä sä olet mua määräilemään? Miksi Hrj hakkeri saa kirjoittaa tekstejä muttet puutu siihen?
Hrj kirjoittaa harhoja tai sitten olet hänen kaveri.
Ja siks toisekseen liittymän tarjoaja tarjoaa myöskin turvapaketin, viruksia ja hakkeroineteja vastaan.
Senkun marssit liikkeeseen tai poliisille.
F-Secure hoitaa kunnialla kaikki tietotekniikkaan liittyvät virukset ja hakkeroinnit Suomessa, ei ole mitään huolen häivää. Sen kun raportoit heille, niin apu tulee.