Pitääkö ne eristää että menee pakokaasupäästöistä läpi?
Auto normiturbolaite mutta vaihdettu originaali tukkoinen vapaammin hengittävään katalysaattoriin samalla avaramman putkiston vaihdon yhteydessä. Apuahan siitä oli vetoon selvästi. Katsastuksessa on aina pitkä polkeminen että hc2 putoaa 0,2 kun se tahtoo seilailla 1-0,4 väliä mutta kun kuumentaa kattia niin viimein se käväsee rajan alle. Lambdat vaihdettu Laatu vaihdokkeihin ja ilmavuotoja ei ole. Läpihän se menee joka kerta mutta miksi tuommoinen pitkä kuumennus aina.
kisakatin eristys tarve?
Anonyymi
1
99
Vastaukset
- Anonyymi
Eristys tai siirrät lähemmäs pakosarja ja koko putkiston eristys kartion asti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703149
- 622505
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562136Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942045- 551952
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61083