tiedä sinua..

tulit istumaan viereeni
sait miunut ihan herkäksi..
sinun silmäsi niin ruskeat ja tuntemattomat, rakkkaat..
tunnetko minua kohtaan mitään vai leikitkö
tunteilla??
siispä täytyy mennä kysymään
1694
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tunsin itseni jälleen limudiskoikäiseksi pikkutytöksi. En leikkinyt tunteillasi. Vaikka siltä ehkä vaikutti!? :D En kehdannut ruveta tekemään mitään siirtoja kun olin ehtinyt kompuroida edessäsi... (Ehket huomannut sitä?)Onneksi mulla on hyvä huumorintaju ja nauran tapaukselle edelleen... Taisit lähteä mua pakoon? Ok, ymmärrän... Ehkä mä ensi kerralla toimin järkevämmin. Mulla tuntuu olevan joku "miespelko"!? :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


auringoiseni kirjoitti:

tulit istumaan viereeni
sait miunut ihan herkäksi..
sinun silmäsi niin ruskeat ja tuntemattomat, rakkkaat..
tunnetko minua kohtaan mitään vai leikitkö
tunteilla??
siispä täytyy mennä kysymään

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu