Luin netistä, että näitä sais poistettua omenaviinietikalla. Osa minulla pieniä ja matalia ettei niiden ympärille saa kiedottua mitään. Tulivat raskausaikana ja nuo jotka oli "kasvuvaiheessa" ovat synnytyksen jälkeen pysähtyneet ja viimeiset 1.5v pysyneet matalina, mutta näkyvinä. Niitä on n.20kpl kaulalla. Isommat tippui itsekseen.
Onko siis kokemusta tästä etikasta, sitä tops-puikolla sivelee näiden päälle.
Varsiluomi/fibrooma
3
2192
Vastaukset 3
- Anonyymi
Vastaan omaani. Tavallisella karvanpoisto shaverilla varovasti "raavin" näitä näppyjä niin kauan kun alkoi verta tuleen. Jäivät "kuolemaan" ja kuivumaan(kun ei ole enää ehjä eikä siten saa verta) ja viikon päästä näkyi pienet punertavat jäljet. Ja nyt kaula täysin siisti ja nuo "arvetkin" lähti kokonaan. SUOSITTELEN shaveria ainakin näille matalammille.
- Anonyymi
Ihopolyyppeja.
Minulla oli isoin jopa reilun 0,5cm pituinen litteä ja pari muuta pienempää oikean kainalon alla ja kyljessä.
Eräänä päivänä asiasta lueskeltuani päätin vain kylmästi ottaa sakset ja puhdistaa ne perusteellisesti ja leikkasin juuresta poikki.
Parin kohdalla tuntui pientä nipistävää kipua ja pisara tai kaksi vertakin tuli, mutta se tyrehtyi nopeasti. Loput eivät tuntuneet ollenkaan leikatessa.
Nyt jo yli puolivuotta pysyneet poissa ja eivät ole uusiutuneet. Paikat joissa ne olivat ovat parantuneet eikä kohdissa näy juurikaan jälkiä. - Anonyymi
Itse olen ottanut päästä kiinni ja nykäissyt pois. Pikkusen nipistää isommat mutta ei ole tulleet takaisin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1761632
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.106842En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58735Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203618- 131594
- 48556
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50538Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo68536- 37526
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15510