kellään mitään hajua koska rhcp tulis taas suomeen?
Viime kerrasta on jo aikaa ku itse oli kattomassa niin olis jo aika!
onko
6
647
Vastaukset
- Ti-ia
JOS ne tulee, niin ne tulee tänä syksynä, koska sillon ne tekee kiertueen. Let´s just hope.
- Dani
Ja kun, luultavasti ei välttämättä edes vielä tänä syksynä. Levyhän ilmestynee kesänä, voi olla että keikka pukkautuu ehkä loppusyksyyn tai jopa talveen, voi olla että ensi vuodelle. Mutta kuitenkin kyllä uskon että keikka Suomeen tullaan tekemään, eihän siinä ole mitään järkeenkäypää syytä miksei.
- Kosmos
Toivottavasti tulevat tänä vuonna:-) Rakastan heitä ja heidän musiikkia! Jos ne ei tule Suomeen, mikä on aika todennäköistä, niin ne tule ainakin Ruotsiin:-), se on varma ja sinne voi aina lähteä, ei maksaa paljon:-)
Toisaalta jos tulisivat edes esim. Lontooseen lähiaikoina niin menisin sinne:-) Lentoliput voi saada tosi halvalla esim. 10 e., onhan niitä halpoja lentoyhtiöitä. ja halvan hotellinkin voi löytää pariksi yöksi. En usko että matka tulisi maksamaa liika:-)- Kiedis
Suomi tulee olemaan melko varmasti viimeisempiä paikkoja minne RHCP tulee tourin aikana. Keikka menee melko varmasti ens vuoden puolelle.
Mitäs jos RHCP ei tule ollenkaan Suomeen? - Dani
Kiedis kirjoitti:
Suomi tulee olemaan melko varmasti viimeisempiä paikkoja minne RHCP tulee tourin aikana. Keikka menee melko varmasti ens vuoden puolelle.
Mitäs jos RHCP ei tule ollenkaan Suomeen?Keikkataksa ainakin sen verran korkeaa luokkaa että hyvinkin mahdollista että rhcp liippasee lähinnä vain Ruotsin kautta. Niin tai näin, tulevatko Peppersit ikinä Suomeen vai ei, varmasti haluan edes kerran nähdä bändin livenä. Ei kai se ole kuitenkaan niin suuri ponnistus matkustaa esimerkiksi rakkaaseen naapurivaltioomme.
- thunders
Dani kirjoitti:
Keikkataksa ainakin sen verran korkeaa luokkaa että hyvinkin mahdollista että rhcp liippasee lähinnä vain Ruotsin kautta. Niin tai näin, tulevatko Peppersit ikinä Suomeen vai ei, varmasti haluan edes kerran nähdä bändin livenä. Ei kai se ole kuitenkaan niin suuri ponnistus matkustaa esimerkiksi rakkaaseen naapurivaltioomme.
svedulaan lähtee jo paskemmankin bändin takia
^___^
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t714116- 332361
- 402204
Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin171741Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐401612Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?251512- 801487
- 1441246
Mietin tässä T....
Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..221173Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät901135