1 HUONE LAHDEN YDINKESKUSTASSA
Nyt vuokrattavana 1 huone siististä yhteisasunnosta/shared apartment, ydin keskustassa Vesijärvenkatu 18, jossa asut kaikkien palvelujen äärellä.
Aleksanterinkadun ja Vesijärvenkadun kulmauksessa, Lahden kaupungin keskustassa, SOKOS tavaratalo samassa korttelissa, TRIO:a vastapäätä, hiljattain valmistunut uusi soluasunto, täysin remontoitu ja uutta vastaava viihtyisä vuokrahuone.
Lisäksi julkisivu, parvekkeet, parvekeovet, ikkunat ja sälekaihtimet on juuri vaihdettu ja uusittu.
Huoneiston ikkunoista avautuu näkymä Aleksanterinkadulle päin.
Täysin uusi keittiö ja ruokailutila, kaikkine keittiön tarvitsevine koneineen ja astiastoineen, sijaitsee keskellä huoneistoa, josta pääsee suoraan jokaisen omaan huoneeseen, WC/pesu tiloihin ja eteiseen.
Yhteisiä tiloja on 22 m2.
Huoneet ovat molemmin puolin keittiötä.
Kaikkineen 67m2 asunnossa on 4H, Keittiö, Kph ja lasitettu parveke.
Yhdessä huoneessa asuu aina yksi henkilö.
Nyt vapautuu 11 m2 huone.
Vuokra 385€/kk
Vesi 20€/hlö
Sähkö mittarin mukaan n.7€/kk
Vuokrasopimuksen pituus sovitaan sopimusta tehdessä.
Vuokratakuu 2 kk, luottotiedot kunnossa.
Taloyhtiössä on saunaosasto ja vilvoittelutilat 11 kerroksessa, kylmävarasto, pyörävarasto ja muut varastotilat.
Keittiökalusteet ja kaikki koneet ovat aivan uusia, astianpesukone, Jenkki jääkaappipakastin, induktio hella, uuni, mikroaaltouuni, tiskikaapisto, kahvin- ja vedenkeitin, leivänpaahdin, kahvikupit, lautaset, lasit ym.
Kylpyhuoneessa on uusi Rosenlewin pyykinpesukone käytössänne.
Samoin uusi pölypussiton pölynimuri.
Laminaattilattiat kaikissa huoneissa, uudet hiljaiset 65 desibelin äänieristeovet, Abloyn Yale numerokoodi-lukot jokaisen huoneen ovissa, katot ja seinät juuri maalatut, Inarian peilikaapistot ja kiinteät palovaroittimet jokaisessa huoneessa.
Oma vuokrasopimus tehdään jokaiselle erikseen, jolloin jokaisen vuokralaisen on parhaat mahdollisuudet saada maksimaaliset edut esim. Kelalta.
Allekirjoitus tapahtuu kätevästi netin kautta www.vuokranmaksu.fi palvelussa.
Tarjoamme pitkäjännitteistä ja luotettavaa asunnonvuokrausta ympäri Suomea mm Lahti, Tampere, Helsinki, Seinäjoki, Alavus jo vuodesta 1972 alkaen.
Lisätiedustelut Seppo Miettinen Puh. 0400284649
1 HUONE LAHDEN YDINKESKUSTASSA VUUOKRATTAVANA
Anonyymi
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra haluaa muuttaa
maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....1779474Maataloustuet pois
Jokainen maksakoon harrastuksensa itse. Eihän golfin peluutakaan maksa yhteiskunta.3527184Australia, Britannia ja Kanada tunnustivat Palestiinan
Aikooko Petteri Lapanen pysytellä persujen ja uskovaisten panttivankina ja jättää Suomen historian väärälle puolelle?1056062Onnea Riikka! Työttömyys aste on nyt täysi kymppi!
🎯 💪 Kiitoksia Riikalle ansiokkaasta työstä Suomen kansantalouden tuhoamisessa. V.Putin suljetun rajan tuolla puolen274246- 1714094
Hyvällä tuurilla Suomen väkiluku nousee 7 miljoonaan
Vuoteen 2050 mennessä, mikäli onnistumme maahanmuuttopolitiikassa hyvin. Näin analysoi väestötieteen tohori Hiilamo. ht823825Riikka jytkytti työttömyyden uuteen ennätykseen!
Erinomaista työtä jälleen kerran irvistelevältä saksiniekalta. ”Yhtä korkeaa työttömyysastetta ei löydy työvoimatutkimu933734Joulukinkku NYT
Sian kankuista tulee vielä pula. Nyt on oikea aika hankkia joulukinkku.353318- 1943080
Päivän Riikka: Valmet Automotive aloittaa jättimäiset muutosneuvottelut
😭😭😭😭😭😭😭 Tämäkin vielä, Brutukseni. Että ei olisi Suomen historian pahimmat työttömyysluvut riittäneet, niin Riik172744