Hyvää Matkaa

3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sinä lähdit asemalta ennen

Äänestä

Mitä muuta https://m.youtube.com/watch?v=E7NdrkKD8Vk voi kuolevaisilta odottaakaan ;) Jonkin prosentuaalisen marginaalin poikkeusta toki heissäkin. Sinä et yllä joukkoon, johon olet perusteettomalla itsevarmuudellasi ajatellut kuuluvasi niin kauan, kuin saatat muistaa. Muistisi on myriadisosa sekunnin murto-osasta. Selkokielellä.

Äänestä
  • Miksi kirjoitat vastauksen omaan aloitukseesi?
    Lausemuodot ja ajatukset eivät tässä feikkidialogissa vastaa millään muotoa todellisuutta, trolli-kulta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Asemalle jäit..
https://youtu.be/0D9Zq5lw2W4

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu