Hengityssuoja sovellus

Onkohan kukaan keksinyt käyttää inkontinenssisuojaa hengityssuojaimena. Meinaan kun varsinaiset on vähissä nyt.

Oikein isonenäiset vois käyttää miesten mallia ja muut ihan TenLadya??

Varmaan intiimisuojaläpyköitä on jo kuminauhalla viritelty???
759
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Niin vanha vitsi, että kai joku on oikeastikin moista hengityssuojaimena käyttänyt.

Äänestä

Museotoimi ja kirjastotoimi vois värkätä näitä!

Äänestä

No mutta jos pitää olla vihreämpää ja vähemmän rasittaa luontoa, niin käytä käytettyjä suojia. Siinä ne menee kuin uudetkin!

Äänestä

MMI alkaa valmistaa näitä???

Äänestä
  • Mäkin kuuli että mönlyke valmistaa korona laastareita?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mäkin kuuli että mönlyke valmistaa korona laastareita?

    Atshiii... Terveydeksi.

    Äänestä

Armeijja alkaa putsaamaan käytetyt suojavälineet vetyperoksiidi-laitteistolla. Onkohan Mikkelissä huoltopiste missä??
Paljonko kustantaa esimerkiksi läpykän käsittely. Maksaako miesten inkontinenssisuojan käsittely enemmän kuin läpykän käsittely kun on raskaampi tuote kyseessä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onkohan kukaan keksinyt käyttää inkontinenssisuojaa hengityssuojaimena. Meinaan kun varsinaiset on vähissä nyt.

Oikein isonenäiset vois käyttää miesten mallia ja muut ihan TenLadya??

Varmaan intiimisuojaläpyköitä on jo kuminauhalla viritelty???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu