haluaisin. Tunnetko sen?
Viereesi ja lähelle
Anonyymi
41<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 41
Vanhimmat
Joo
Tunnen
En tunne. Vaikee kaiken haukkumisen jälkeen tuntee enää yhtään mitään. Et fuck you vaan
Ketähän olen haukkunut? Ei kyllä tule mieleen.
Joku ehti ensin. Mutta kyllä joo jotain tunsin taas. Voihan sitä ajatella että oli joltain.
Ehkä tunnen. Koko päivän olet ollut mielessä...
Voihan pyhä sylttytehdas.
En oo varma..
Toivoisin niin, kaipaus haihtuisi
Toiveajatteluna tietysti tuntee mitä vaa.
Onko se jotain kovaa .
Ehkä sitäkin.
Aloittajalle, tunnen kyllä. Haluaisin niin kovasti halata sinua ja hyväillä kauniita pitkiä hiuksiasi.
Olet niin kaunis, kuin enkeli :)
OOh. Tuo olis mulle kyllä heikko kohta. Mies joka tajuaa leikkiä hiuksillani saat minut kyllä täysin omakseen.
Olisin paras rakastaja mitä sinulla on koskaan ollut.
No olisit ainoa, joten totta.
Epäillä tuota soppii.
Minkäväriset hiukset sinulla on?
Oletko neitsyt,täällä sitä ei kannata mainostaa,kaikkia jammuja palstalla.
Punertavan ruskeat, vähän kuin kuparia.
Arvasin oikein, katsoin juuri äsken kuvaasi.
Olet niin kaunis. Ihanat silmät ja huulet.
Omin tämän nyt häikäilemättömästi ja sanon kiitos. Ei minusta taida olla kuin yksi kuva löydettävissä.
Liittyykö s kirjain mitenkään sinuun?
Voi luoja.. juuh p kaipaa nyt ässää ja jokiniemi.
Nyt naikaa ja sitten ässän pimpin kutkutus loppuu
Johan toi teetenpeli ässän pimppalooran kans hinkuttaen on täällä 10 vuotta jatkunu
Vai pitääkö sitä äsdän pimppiä täällä vatkata vuoteen 2030
Älkää häiritkö :(
P nyt sormi asemiin ja jumppaa sormee ensin. Seuraavan 10’vuoden palsta pimppi hinkkaus lähtee käyntiin huomenna
Miten teitä voi häiritä muiden kirjoittelu noin paljon? Tiesitkö että jos haet jotain ja et näe sitä niin voit aina vaan sulkea aloituksen ja siirtyä seuraavaan. Ehkäpä haet juuri tuota sitten? Noh... kai joku voi saada kiksejä vain sivustaseuraajan asemasta. Onhan noita vaikka ja mitä fetissejä paljastunut ihmisillä.
Mustasukkainen ja kateenpaska trollihyvä, en tiedä mistä tässä jutussa kyse, mutta jos sinä rienaat ja etsit jotain ässiä ämmiä tms jne palstoilta vuosikymmenten takaa ja pidät tätä seksielämänä, niin tarkista lääkitys
Aika vitun kiero tapa odottaa välittämistä haukkua koko ajan!!!
Etkö jo ymmärrä että täällä on vitun sekopää porukkaa .. haluaisin jo pois mutta en pääse. Aina ja aina vaan luulen ajattelen että se ketä kaipaan ois täällä mut sit tajuun että oon yhtä hulluko ne muutkin. Joten gg. Game fucking over.
Missä kohtaa oli haukkumista?
Miehen viereen haluan ja lähelle. En naisen. Saisi edes osan porukasta karsittua tuolla sukupuolella. mutta ei teitä kiinnosta kun taidatte tietää, ettei kukaan oikeasti teitä kaipaa? Ihan sama siis kuka vastaa.
Yhden tietyn ihanan viereen tulisin mielelläni.
Vielä mahtuu, tule vaan.
Onko siällä jo monta.
Aloittajalle, häiriköt sotkevat viestiketjua, mutta mikä mahdolisuus miljoonasta sillä oli, että tiesin jo etukäteen, että hiuksesi olisivat tummat, kuin kuparia. En usko, että kovinkaan suuri.
Joko olet noita tai sitten olet hän, jota ajattelen.
Vielä kun s kirjain jotenkin liittyisi sinuun, ei nimeesi, mutta muuten, niin olisin todella hämmästynyt.
Älä nyt sentään hulluksi tule siellä sen vastauksesi kanssa!
Kyllä täällä on sairasta porukkaa!
Eivät olleet aloittajan hiukset kuin kuparia, eikä s-kirjain sano mitään.
En. Yritä kovemmin!!
En jaksa. Nyt meen nukkuu tummien kuparinpunertavien hiustenikanssa boobsien viereen.
niemeen. Naapurina niemi. Ja muutama muu.