Törppö. On tosi kivaa että noin kaunis ja fiksu megajulkkis esiintyy tv:ssä joka viikko suositussa viihdeohjelmassa. Viivi on lisäksi fikssu. Ei tarvi tyrkyttää itseään minnekään roskalehtien palstoilla, kun pysyy muutenkin julkisuudessa. Alan kyllä seuraamaan instaa.
Viivi on kauniimpi kuin
Anonyymi
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Kato joo, Juuri esiintyy taas possessa. Sielä on kuvankaunis ja nuori Alina ja Sarakin.. Kumpikin pirtsakkoja nuoria kaunottaria.
Eiks noi esiinny siinä farmi-ohjelmassakin?
Tuo Alina ainakin tuntuu omaavan kauneuden lisäksi myös maalaisjärkeä. Eikä kukaan näistä kolmesta julkkiksesta esiinny sensaatio lehtien lööpeissä haukkumassa exiään kuten yksi turhis.. Ei tarvitse, saavat olla muutenkin esillä ilman, että herjataan muita!
Et ole ajatellut hankkia omaa elämää?
Tässä "oman elämän" lomassa seurailen myös keskustelupalstoja. Omassa elämässäni on kyllä tarpeeksi muutakin mielenkiintoista tekemistä ja vaihtelua. Juuri palasin babyshower kutsuilta ja kivaa oli.
Minullakin on paljon muuta tekemistä, mutta seurailen myös 24 keskusteluja.