Ragnimalmeen vastailetko tähän? KIITOS

Näinä vaikeina aikoina apuasi pyydän. Työasiaa kysyn. Saanko uuden työpaikan puolen vuoden sisällä ja siihen sitten liittyy sitten muuttokin koska muuten tulee pitkä työmatka? Ps. Olen ollut yhteyksissä kyseiseen paikkaan tätä mietin nyt.
1115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Saatat saada jos lopetat hölmöilyn ennustukset palstalla.

T:johtaja

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Näinä vaikeina aikoina apuasi pyydän. Työasiaa kysyn. Saanko uuden työpaikan puolen vuoden sisällä ja siihen sitten liittyy sitten muuttokin koska muuten tulee pitkä työmatka? Ps. Olen ollut yhteyksissä kyseiseen paikkaan tätä mietin nyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu