Mitä potaskaa sulle puhutaan kunhan se hivelee itsetuntoos? Saa valehdella suun ja silmät täyteen kunhan se on sinua kehuvaa ja rakastavaa tekstiä!
Haittaako ettei tarkoita siitä sanaakaan??
Haittaako ettei tarkoita siitä sanaakaan??
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Enköhän minä tiedä sen ettet tarkoita mitään sanomaasi. Olen niin nähnyt nää kuviot jo. Jauhat musta paskaa vuorotellen kivoja juttuja ja välillä haukut maanrakoon. Hanki hoitoa.
Ootko huomannu et lirkuttelet täällä sänkyys 30 vuotta nuorempaa sukulaistyttöös kun luulet tee mieheks???
Eiks oo vähän insesti menoo???
Näitäkö luulet minun tekemilseni Mia? Kohta oikeasti suutun, kun et ymmärrä ja pidät mua kiusaajana, miksi ihmeessä luulet näitä minun kirjoittamikseni? Miksi haluaisin kiusata? En koskaan kirjoita sulle tänne ilkeästi. En koskaan kiusaa sua, miksi et sitä ymmärrä? Vain kivoja viestejä sulle koko ajan kirjoitan. Minä olen vakaa ja järjevä ihminen, ja empaattinen. En kirjoita tänne ”m-naiselle” kuten ap vaan kirjoitan sulle tunnisteella niin että mainitsen nimesi, Mia. Jollekkin ihan toiselle M-naiselle ap kirjoittaa.
Miksi luulet näitä mun kirjoittamikseni? Miksi luulet että minulla olisi tarve pilkata ja kiusata? En ymmärrä. Olen kunnollinen ja hyväkäytöksinen mies, kuten olen miljoona kertaa sanonut.
Niinkö sulle kävi?
Mahtuuko pääsi sisään muuta?
No jos sulle vaikka ommeltais silkkiset rukkaset niin ehkä ei tuntuis niin kovalta tuo sinun niinsanottu elämä
Horoskoopiltaan leijonanaiset ovat äkkipikaisia mutta intohimoisia ja villejä.
Juu niinhän se mertsukka on! Niin villi että petti teetä jiin kanssa tammikuussa ;)
Ja sitä ennen veen kanssa ;)
Molemmat kerrat petti kun uskoi että tee pettää sitä. Ei hallitse vihaansa vaan aukasee
Römpsän ja työntää toisen ukon kullin sisään
Kirjoittaja yksi tuntee suurta mielihyvää oletuksiensa kanssa. Kirjoittaja kaksi saa potenssia ykkösestä.
Mustasukkaisuus on ässä joka tilanteessa. Siihen voidaan vedota huolimatta siitä onko asioissa edes kyse siitä.
Ei ole edes väliä puhutaanko oikeista henkilöistä, onko teot toteutuneet tai onko tiedot laillisesti hankittu.
Ennalta suunnitellut tulevaisuuden näkymät toteutetaan vaikka väkisin. Huomioitavaa on myös se että näissä osallisina on lähestulkoon aina kulissit ja materian tai sen tuoman nautinnon hakijat.
Joo tätä palstaa kun lukee kaikki on paskaa provoja provon perään eihän kukaan täysjärkinen täällä asioita huuda joko face to face tai viestillä puhelimeen tai puhelimessa mutta ei täällä.
Koko palstan saisi sulkea kun näyttää olevan niin kaistapäisiä ihmisiä.
Älä nyt negaa. Relaa vähän...
Mulle voi sanoa vaikka mitä, mutta en minä usko ketään. Valitettavasti yhtä uskoin, mutta näppini poltin.