Paljon hyvääkin!
Olen käynyt opiskeluteknikjan kurssin ja vasta sitten aloin menestymään yliopistossa, En ole tutustunut sisäpiiriin ja touhuihin, kun aina duunailen omiani, oli usko mikä hyvänsä! Otan sen hyvän ja jätän loput! Mun päätä ei sekoteta millään ufo- jutuilla tai demoniopeilla !
Ihan käytännön kurssejakin
6
173
Vastaukset
- Anonyymi
Kommunikaatiokurssi on ihan asiallinen myös. Pääsee tuijottelee, bullbaittaa, tekee savidemoi ja kaikkee siistii. :D Ja freezones totta kai, ei ole kallista.
- Anonyymi
Olet ilmeisesti osallistunut kopiopoppoon toimintoihin, Siellä ei paljoa kunnioiteta tekijänoikeuksia eikä toiminnassa ole niin sanotusti sertifioitua palveluiden tarjontaa. Varohan, että et polta kopiokoneen kanssa näppejäsi.
- Anonyymi
Mitä ufojuttuja ja demonioppia scientologia sisältää, kertoisitko? Upeaa, jos olet saanut apua kyseisen aiheen tarjoamasta opiskeluteknologiasta. Se onkin se iso pointti koko aiheessa, Tarjota KÄYTÄNNÖN TYÖKALUJA JOIDEN AVULLA JOKAINEN PYSTYY PARANTAMAAN OMIEN ERI ELÄMÄNSÄ SEKTOREIDEN TILOJA SEKÄ AUTTAA MYÖS TOISIA PARANTAMAAN HEIDÄN ERI ELÄMÄN SEKTOREIDEN TILOJA. Todellista ja toimivaa apua. Apua voidaan tehdä myös vastikkeellisella vaihdolla, jos näin sovitaan osapuolten kesken. Niinhän se menee esim. hieronnassakin, se on yleensä vastikkeellista vaihtoa rahalla.
- Anonyymi
Eipä tuo "opiskeluteknologia" ole auttanut sinuakaan edes kirjoittamaan kunnolla omaa äidinkieltäsi.
- Anonyymi
roska promo, roska kurssi ja p****a organisaatio.
- Anonyymi
"Olen käynyt opiskeluteknikjan kurssin ja vasta sitten aloin menestymään yliopistossa,"
HAHA.
No, hyvin monet nuoret menestyvät yliopistoissa ympäri maailman täysin ilman Skientologia-kirkkoa.
"Mun päätä ei sekoteta millään ufo- jutuilla tai demoniopeilla !"
Mutta täytyyhän täällä jonkun mainostaa heidän touhujaan koska heillä ei muuten olisi paljoakaan jäseniä/asiakkaita. Niin mikset sitten sinä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sanna Marin kysyi hämmästyneenä: Onko Suomessa jäänmurtajia?
Nettilehden toimittaja kysyi Sanna Marinilta suoraan, että sovittiinko nuo jäänmurtajien kaupat jo 2019, jolloin Marin k1625142- 1954073
SDP haluaa 40 000 nettomaahanmuuttajaa
SDP:n Suunnanmuutos-vaihtoehtobudjetissa, käy ilmi, että demarit itse asiassa vaativat räjähdysmäistä ”työperäisen” maah1403715Orpo: Velkajarrua vastustavaa puoluetta vaikea ajatella hallitukseen
No Minja Koskelan kommunistipuolue jäi ulos tuosta. Kaikki eduskuntapuolueet vasemmistoliittoa lukuun ottamatta sopivat593046Mikä tuota vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?
Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki jankata yhdestä asia533000- 1461997
Nyt meni lopulliset lämmöt.
Alan käyttäytymään yhtä kylmästi miehiä kohtaan kuin mua kohtaan on käyttäydytty ja vain käytetty viimeiset pari vuotta441747Hienoa! Eduskunta luopui käteisen käytöstä
Nyt tuo sama muutos pitää saada myös muuhun yhteiskuntaan. Käteistähän ei tarvitse tänä päivänä enää kuin rikolliset.361499Onko erityinen paikka jossa haluaisit nyt olla
Onko joku spesiaali lempipaikka missä mieluiten olisit?631434Orpo loukkaantui fasismiin viittaavasta sanavalinnasta
Mutta miksi loukkaantui? Orpohan on tehnyt yhteistyötä fasistien kanssa jo vuonna 2019, siis jo neljä vuotta ennen loukk261319