Ihan käytännön kurssejakin

Anonyymi

Paljon hyvääkin!
Olen käynyt opiskeluteknikjan kurssin ja vasta sitten aloin menestymään yliopistossa, En ole tutustunut sisäpiiriin ja touhuihin, kun aina duunailen omiani, oli usko mikä hyvänsä! Otan sen hyvän ja jätän loput! Mun päätä ei sekoteta millään ufo- jutuilla tai demoniopeilla !

6

173

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kommunikaatiokurssi on ihan asiallinen myös. Pääsee tuijottelee, bullbaittaa, tekee savidemoi ja kaikkee siistii. :D Ja freezones totta kai, ei ole kallista.

      • Anonyymi

        Olet ilmeisesti osallistunut kopiopoppoon toimintoihin, Siellä ei paljoa kunnioiteta tekijänoikeuksia eikä toiminnassa ole niin sanotusti sertifioitua palveluiden tarjontaa. Varohan, että et polta kopiokoneen kanssa näppejäsi.


    • Anonyymi

      Mitä ufojuttuja ja demonioppia scientologia sisältää, kertoisitko? Upeaa, jos olet saanut apua kyseisen aiheen tarjoamasta opiskeluteknologiasta. Se onkin se iso pointti koko aiheessa, Tarjota KÄYTÄNNÖN TYÖKALUJA JOIDEN AVULLA JOKAINEN PYSTYY PARANTAMAAN OMIEN ERI ELÄMÄNSÄ SEKTOREIDEN TILOJA SEKÄ AUTTAA MYÖS TOISIA PARANTAMAAN HEIDÄN ERI ELÄMÄN SEKTOREIDEN TILOJA. Todellista ja toimivaa apua. Apua voidaan tehdä myös vastikkeellisella vaihdolla, jos näin sovitaan osapuolten kesken. Niinhän se menee esim. hieronnassakin, se on yleensä vastikkeellista vaihtoa rahalla.

      • Anonyymi

        Eipä tuo "opiskeluteknologia" ole auttanut sinuakaan edes kirjoittamaan kunnolla omaa äidinkieltäsi.


    • Anonyymi

      roska promo, roska kurssi ja p****a organisaatio.

    • Anonyymi

      "Olen käynyt opiskeluteknikjan kurssin ja vasta sitten aloin menestymään yliopistossa,"

      HAHA.

      No, hyvin monet nuoret menestyvät yliopistoissa ympäri maailman täysin ilman Skientologia-kirkkoa.

      "Mun päätä ei sekoteta millään ufo- jutuilla tai demoniopeilla !"

      Mutta täytyyhän täällä jonkun mainostaa heidän touhujaan koska heillä ei muuten olisi paljoakaan jäseniä/asiakkaita. Niin mikset sitten sinä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sanna Marin kysyi hämmästyneenä: Onko Suomessa jäänmurtajia?

      Nettilehden toimittaja kysyi Sanna Marinilta suoraan, että sovittiinko nuo jäänmurtajien kaupat jo 2019, jolloin Marin k
      Maailman menoa
      162
      5142
    2. Voiko normaali ihminen ryhtyä vasemmistolaiseksi?

      Tätä jäin pohdiskelemaan.
      Maailman menoa
      195
      4073
    3. SDP haluaa 40 000 nettomaahanmuuttajaa

      SDP:n Suunnanmuutos-vaihtoehtobudjetissa, käy ilmi, että demarit itse asiassa vaativat räjähdysmäistä ”työperäisen” maah
      Maailman menoa
      140
      3715
    4. Orpo: Velkajarrua vastustavaa puoluetta vaikea ajatella hallitukseen

      No Minja Koskelan kommunistipuolue jäi ulos tuosta. Kaikki eduskuntapuolueet vasemmistoliittoa lukuun ottamatta sopivat
      Maailman menoa
      59
      3046
    5. Mikä tuota vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?

      Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki jankata yhdestä asia
      Maailman menoa
      53
      3000
    6. Mitä ajattelit kun näit

      kaivattusi ensimmäisen kerran? xd
      Ikävä
      146
      1997
    7. Nyt meni lopulliset lämmöt.

      Alan käyttäytymään yhtä kylmästi miehiä kohtaan kuin mua kohtaan on käyttäydytty ja vain käytetty viimeiset pari vuotta
      Sinkut
      44
      1747
    8. Hienoa! Eduskunta luopui käteisen käytöstä

      Nyt tuo sama muutos pitää saada myös muuhun yhteiskuntaan. Käteistähän ei tarvitse tänä päivänä enää kuin rikolliset.
      Maailman menoa
      36
      1499
    9. Onko erityinen paikka jossa haluaisit nyt olla

      Onko joku spesiaali lempipaikka missä mieluiten olisit?
      Ikävä
      63
      1434
    10. Orpo loukkaantui fasismiin viittaavasta sanavalinnasta

      Mutta miksi loukkaantui? Orpohan on tehnyt yhteistyötä fasistien kanssa jo vuonna 2019, siis jo neljä vuotta ennen loukk
      Maailman menoa
      26
      1319
    Aihe