Voi mälsä kun

me alettas jo lempiin yhdessä ja kaikkea siihen liittyvää. Ei jaksais enää odotella.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Sama tunne

Äänestä
  • Pidän peukkuja että pääsisit pian lempiin aloittajan kanssa.

    Äänestä

Mitä enää odotat?

Äänestä

Niin mälsää juu, nimettömällä viestillä ei taida lempimiset onnistua.

Äänestä
  • Mitä tarkoitat?

    Äänestä

Sitä minäkin haluaisin yhden miehen kanssa. Ei tapahdu koskaan.

Äänestä

Joo erään tietyn ihanan kanssa kyllä juu voisin..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

me alettas jo lempiin yhdessä ja kaikkea siihen liittyvää. Ei jaksais enää odotella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu