Olisko kellään tietoa miten metsurin kypärään saa radio kuulosuojaimet
Tällä hetkellä kypärässä jotkut msa kuulo suojaimet
Radio kuulosuojaimet kypärään
Anonyymi
3
245
Vastaukset
- Anonyymi
Osta uusi kypärä. Se on kumminkin jo vanha ja tekninen käyttöikä on lopussa. Tai sitten vaihdat vaan ne kuulosuojaimet.
- Anonyymi
Ostin halpis radiokuulosuojaimet ja niissä samanlaiset kiinnikeet, kuin kypärässä, vaihdoin vain kuulosuojaimet niihin kiinnikkeisiin. Homma maksoi 25€ ja tosi hyvät radiokuulokkeet, lataus usb-liittimellä.
- Anonyymi
Ostin Husqvarnan kypärän radiolla. Hyvin kuuluu. Maksoi muistaakseni160 eceä, en oo aivan varma. Ollut jo pari kolme vuotta kovassa käytössä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai908416Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki424738Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.414391Jos samassa autossa istuu romani, somali ja venäläinen, kuka ajaa?
Arvioiden mukaan romanit lähtivät noin 1000-luvulla liikkeelle pohjois-Intiasta. Nyt 1000 vuotta myöhemmin he ovat levit452615Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.981478- 401296
Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441246Heräsin taas sinä mielessä
Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?641152Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota391150Kannattaa toimia yleisesti ottaen
Ajoissa. Vaikka miten paljon haluan ja tunnen, olen löytänyt nyt elämääni jotain uutta ja se todennäköisesti edistyy, jo1671090