Kaikki alkoi oikeastaan siitä, kun kerran esitin toivomuksen, joka on fantasioissani pyörinyt ja kummasti kiihottanut, nimittäin "sido minut joskus, niin saat tehdä mitä vaan."
Huomasin heti, että nyt sohaisin murahaispesään ja tapahtumat alkoivat edetä, takkahuoneeseen ilmestyi sellainen X kirjaimen muotoinen teline, jostain runkotolpista kuulemma väsätty, se oli vähän taaksepäin kallellaan ja siihen minut suostuteltiin alastomana sidottavaksi nilkoista, ranteista ja vyötäröltä, en tosiaan päässyt liikahtamaankaan, mutta kiihotuin hirveästi, suorastaan alkoi tykyttämään, saman huomasin alastomasta miehestäni, kovana seisoi.
Kun hän laittoi pyykkipinnat kovana sojottaviin nänneihini, niin aloin vaikeroimaan ja sekös miestä kiihotti, pystyssä oleva kalu paisui entisestään, ikäänkuin se räjähtäisi, pian oma kivun tunteeni lakkasi pian ja muuttui nautinnolliseksi, tunsin miten lima alkoi valua pitkin reittäni, paikkani olivat varmaan äärimmäisen pullistuneet ja tunsin sen ihanan sykkimisen.
Mieheni katseli aikansa, kun hieman voihkin ja vääntelehdin nautinnoissani ja alkoi sormettamaan minua hyvin hitaasti ja hellävaraisesti, tarkoitus oli kait pitää minua hekuman huipulla niin kauan, kuin pystyi- olen aina pitänyt siitä, kun minua sormetetaan, siitä on pitkät perinteet jo teinivuosiltani,
Värisin siinä sidottuna, kuin haavan lehti, mutta lopulta sain järisyttävän orgasmin, nautinnon tunne oli parasta sitten elämäni ensimmäisen orkun ja kun olin hetken siinä lepäillyt, niin minut päästettiin vapaaksi siteistäni.
Istuskelimme hetken sohvalla ja mieheni kertoi, että häntä on erikoisesti kiihottanut ajatukset tällaisesta naisen pehmeästä kiduttamisesta, ei vaan ole sitä uskaltanut ilmaista, sitten hän ehdotti, että sitoisin hänet myös siihen vempeleeseen ja tekisin jotain, niin tapahtuikin ja suoritin vain ns. suihinoton, se oli minusta nyt erikoisen kiinnostavaa.
Aikaa myöden tapahtumat etenivät ja kuvaan tulivat akupunktioneulat, virkkuukoukut ja savukkeella polttaminen, loimme myös säännöt, joita piti noudatta, jotta komplikaatioilta vältyttäisiin,
Jos akupunktioneuloja työnnettiin ihoon, niin ne piti kastaa käsidesiin (se kyllä kirveli) ja rintoihin ei saanut laittaa kolmea neulaa enempää, savukkeella sai polttaa kerran kuukaudessa ja vain rintojen alapuolelle tai reisien sisäpintaan.
Muovinen virkkuukoukku piti myös desinfioida hyvin, kun sillä tyydytettiin minua virtsaputkesta (ihana tunne) Yhtäkaikki olemme löytäneet toisemme, monelle ei varmaan käy niin koskaan elämässään.
Nautin, kun mieheni "kidutaa" minua
2
3696
Vastaukset
- Anonyymi
Nyt on ollut kaikenlaista huolta ja järjestelyitä, seksikin on unohtunut ainakin viikoksi kummaltakin, emme ole edes masturboineet, eilen kuitenkin päätimme rentoutua, saunakin laitettiin lämpiämään.
Kun sitten istuimme takkahuoneessa sen yhden oluttölkin nauttineen, niin totesimme, että mieli tekis, herra sitoikin minut sitten siihen toteemipaaluun ja kaikenlaisen kähmimisen jälkeen otti esiin duunaamansa laitteen, se oli tehty tyhjästä kuulakärkikynästä, johon oli liimattu sojottamaan hiuspinni, ihan sellainen klassinen, vähän käyrä, kastoi sen käsidesiin ja alkoi varovasti työntämään sitä pissareikääni, käsidesi ei muuten kirvele siinä paikassa yhtään, mutta tuntemukset ovat ainutlaatuisen kivat, nautinnontunne pistää varpaatkin kipristelemään, kun pinniä liikutellaan edestakaisin, mitä hitaammin, sen parempi.
Lopulta en voinut olla voihkimatta, kasvonilmeeninikin olivat varmaan näkemisen arvoiset ja sitten sain, johtuen kai viikon pidättyväisyydestä, herra vetäisi instrumentin pois ja hyppäsi pystyyn... ja mahlat lensi - yleensä niin tapahtuu vain silloin, kun hän saa hieman poltella minua tupakalla, kai sellainen piilosadismi jostain syvimmistä syövereitä löytyy. minulle se on kuitenkin ok. - Anonyymi
Kidutettavana oleminen ei ole tuttua, mutta sitominen kyllä, kun käteni on sidottu ranteista hihnoilla tiukasti reisiini ja saan kieltä, tai sormetusta, niin siinä on sitä outoa huumaa...
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1516543
En löydä sinua
En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k263908- 453066
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi1323034- 512806
Ne oli ne hymyt
Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä262176Hajoaako persut kuten 2017?
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen2711968Kamala uutinen: Henkilö kuoli Tokmannin pihaan Kankaanpäässä- Jäi trukin alle
IL 9.5.2025 Ihminen kuoli Kankaanpään Tokmannin edustalla perjantaina aamupäivästä. Poliisin mukaan henkilö oli jäänyt511908- 361803
- 291746