Tiedän että...

Olet täällä, nyt esiin jooko?? 🙃 Vihdoin, eikö olis jo aika. Rakastan sinua ❤️....
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kolmas kerta tämä toistuu. Sama viesti juuri kun tulen tänne. Ajattelin jo etten vastaa, on sen verran jo kummallista. Eihän tämä enää ole mahdollista kuin IP:tä seuraamalla? Hän ei ainakaan ole niin sekaisin. Siitä olen varma. Eikä hän täällä luultavasti edes ole. Enkä minäkään hänelle kirjoittaakseni (ei hän rakkausviestejäni täällä saa), vaan prosessoidaakseni omia tunteita.

Toisen, menneen rakkauden, kyllä tiedän joko on riittävän sekaisin sellaiseen alistumiseen. Säälittävää ja osoittaa sairautta, jos näin olisi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Olet täällä, nyt esiin jooko?? 🙃 Vihdoin, eikö olis jo aika. Rakastan sinua ❤️....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu