mää oon aivan epätoivonen jo tän mun hameeni kans, millä ihmeellä mää saan kaikki pölyt ja koiran karvat poijes mun uuvesta hameesta?
kaa, auttakaa ny joku, kaikkea oon kyllä yrittäny!
kaa, auttakaa ny joku, kaikkea oon kyllä yrittäny!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
jos olet valkolainen, niin mitä iloo sait tuosta
jos oisin joku valkonaama miksi kysysin tämmöstä asijaa?
ja kaiken lisäksi sää oot vielä mies että miten sulla niinku kiinnostaa nää naisten jutut? jos sullon huono päivä nii ethä pura sitä meihi muihin?
ja oikiasti mää tarviin apua ton hameen kans. anteeksi että häiritsin teidän rauhaanne.
onkai sulla tuttuja keneltä voit kysyä ettei sun tartte koneelle tulla, ja minäkin tiiän miten ne saa pois niin miten sinä et muka tietäis, ja yleensä mustalais nainen tietää enempi noista kun mies
jos oot kerta nii tietäväinen nii lahan sitte kertova
pölyt ja kammalla koirankarvat
Kuule,ostappa SÄHKÖISYYDEN POISTAJA pumppupullo marketista,niitä on siellä pesuaine,tärkki ym. tuotehyllyjen lähettyvillä.
Kallista on,mutta on hintansa väärti käytössä! :)
Kokeilepa puhalluslamppua.