Lopetan tämän palstan seuraamisen ja tänne kirjoittamisen kokonaan, tässä syyni.
1) palstalle kirjoittaessa tulee usein sellainen olo, että joku ottaa kirjoitukseni liian henkilökohtaisesti.
2) täällä on paljon palstahäiriköitä, jotka vain sotkevat toisten keskusteluita.
3) monet esiintyvät tällä palstalla naisena, vaikka ovat miehiä.
4) ehkä tämä koronasta johtuva eristäytyminen on saanut aikaan joissakin ihmisissä mielenterveydellisiä ongelmia.
5) koskaan et voi 100% varmasti tietää kuka viestisi lukee, etkä koskaan voi 100% varmasti tietää kuka viestiisi vastannut oikeasti on.
Kiitos mielenkiinnosta. Olen kirjoittanut tänne viime viikkoina todella paljon ja olen huomannut että lähes kaikki aloitukseni ovat saaneet paljon kommentteja ja lukukertoja.
Jos joku minut tunnisti, niin myös oikeassa elämässä voi lähestyä. Hyvää keväänodotusta ja please, älkää seotko!
Tällä viimeinen viestini tälle palstalle
8
<50
Vastaukset 8
Hmmm....
Oletko trollaillut vain täällä......
<3- Anonyymi
En ole trollaillut.
- Anonyymi
6) Tällä palstalla pyörii ihmisiä jotka tietävät mitä selailet yms.
7) Puolet on juoppoja, narkkareita tai mt - ongelmaisia jotka kokevat palstain jonain vertaistukena
8) Samat trollit vuodesta toiseen
9) 3 alimmaista yhdistettynä - Anonyymi
No älä nyt lähde.
- Anonyymi
Hirvee meteli itsestäsi. Huomenna olet poissa, elämä palstalla jatkuu samaan malliin ja kukaan ei huomaa kenenkään poistumista. Täällä palstalla ei voi pitää itsestään noin kovaan ääntä, koska täällä kaikki on nobodyja, anonyymeja. Hyvää jatkoa sulle.
- Anonyymi
Kiitos mielenkiinnostasi asiaa kohtaan!😎
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei3951572- 861014
- 661006
- 134989
- 92940
- 94711
- 45691
Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä
Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku127679Voisitko mies auttaa..
Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.50649En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.57634