Vaihelaatikko

Tietääkö kukaan mitensaa vaihdettua pakkipyörän bmw X3 f25 laatikkoon sai laatikon poikki mutta peräosa jäi purkamatta missä pakkiin
5112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mahtaako kysymyksessä olla manuaali vaiko automaattisesti toimiva vaihdelaatikko?

Äänestä

taisi unohtua d-kirjain.

Äänestä

En nyt saatana tarkottanu vaihdelaatikko, vaa justiinsa vaihelaatikkoa.

Äänestä
  • Mikä on vaihelaatikko?

    Äänestä

Vaihtaisitko sen kanssani Forssan maksalaatikkoon?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tietääkö kukaan mitensaa vaihdettua pakkipyörän bmw X3 f25 laatikkoon sai laatikon poikki mutta peräosa jäi purkamatta missä pakkiin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu