Stebulle törkee ratti+huumetestit

No ni black maney vätys taas sekoillu mdma kokkeli päissää
355
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ja Leo Stilman on tulossa isäksi ja riekkuu tuon kehvelin kanssa. Säälittää Maryam.
Martinalle tekee hyvää olla yksin tai Eskon kainalossa. Samalla lakalla maalaavat kyntensä

Äänestä

Huumetestejä ei turhaan tehdä. On joko entisyyttä, tai nykyisyyttä ja ehkä paljon muuta.

Äänestä

No pian alkaa kuulumaan tästä Thermannin klopista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

No ni black maney vätys taas sekoillu mdma kokkeli päissää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu