nimeksi sopivin

Mikä sopisi Riinalle parhaiten toiseksi nimeksi?
Riina Emilia
Riina Annika
Riina Melissa
Riina Susanna
tai joku muu ?
6375
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Minun mieleeni on tuo Riina Susanna. Muttei nuo muutkaan mitään huonoja valintoja olisi. :)

Äänestä

Tykkään kaikista muista paitsi Melissasta. Parhaiten mun mielestä Riinan kanssa sointuu Emilia.

Äänestä

eili Riina Emilia on noista paras, mutta miten olisi Riina Amanda, Riina Olivia, Riina Matilda, Riina Karoliina, Riina Eerika? =)

Äänestä

Riina Hannele...

Äänestä

Oma tyttäreni on Riina Maria Charlotta, joka tietenkin omasta mielestäni on maailman kaunein nimi:-)

Äänestä

Riina Susanna ja Riina Emilia

Muita sopivia:

Riina Sofia
Riina Tuulia

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mamma kirjoitti:

Mikä sopisi Riinalle parhaiten toiseksi nimeksi?
Riina Emilia
Riina Annika
Riina Melissa
Riina Susanna
tai joku muu ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu