Järjetön miehen nälkä

Anonyymi

Keskittymisestä mihinkään järkevään ei meinaa tulla mitään. Mielessä pyörii ainoastaan miltä tuntuisi päästä painautumaan miehen syliin, tuntea miehen vartalon lämpö omaani vasten, hengittää miehen tuoksua, tuntea miehiset mutta hellät kosketukset iholla. Suudella niin kuin olen haaveillut jo ihan liian monta vuotta; hitaasti, hyväilevästi ja viettelevästi. Antautua miehelle ja antautua hetkeen jokaista solua myöten. Haluta miestä niin paljon, että räjähtäisin orgasmiin samalla sekunnilla kun mies työntyy pohjia myöten sisään. Viettää pari päivää ainoastaan rakastellen eri asennoissa, kunnes lihakset ei enää kanna ja paikkoja aristaa niin, ettei pysty istumaan.

Ei vaan taida maailmasta löytyä sellaista miestä, jonka kanssa pääsisin tuon joskus toteuttamaan.. alkaa usko hiipua :'( Selibaatti jatkunut jo pidemmän aikaa, järjetön kuumotus päällä ja pelkästään tänään olen leikkinyt itselleni kolme orgasmia. Illalla sulkeudun mielikuvitukseni kanssa saunaan leikkimään lisää. Mutta ei tämä kyllä miestä korvaa... huoh.

3

205

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei mukavaa tuollainenkaan. Kirjoitit hyvin, pisteet siitä. J.

    • Anonyymi

      Minulla , vaikka olen mies, on samansuuntaisia tuntemuksia. Kun on tämä virus liikkeellä, on vähän mahdollisuuksia hakea kumppaniakaan, joskus iltaisin lähden ajelulle ja pysähdyn ihailemaan merta sekä pysäytän myös moottoritien parkkiksellekin toivoen tapaavani jonkun kaltaisesi naisen. mutta eipä ole näkynyt.

    • Anonyymi

      Ei oikein mikään korvaa ihmistä. Onhan noita vaikka mitä seksileluja ja jopa robottejakin nykyään mutta eivät ne korvaa aitoa ihmistä.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      58
      1646
    2. Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä

      Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai
      Ikävä
      365
      1162
    3. Kirjoita jotain

      Kivaa, hellää ja piristävää
      Ikävä
      136
      938
    4. Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?

      Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu
      Suomussalmi
      14
      764
    5. Voisit nainen joskus vastata minulle

      Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.
      Ikävä
      63
      622
    6. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      41
      598
    7. Päälle hautaus?

      Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa
      Lieksa
      90
      558
    8. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      45
      529
    9. On tuota ikäeroa meillä kyllä aivan liian paljon

      Etsi samanikäistä kuin olet, niin minäkin.
      Ikävä
      45
      498
    10. Mies Naiselle pyydän...

      älä satuta minua.
      Ikävä
      47
      475
    Aihe