Järjetön miehen nälkä

Anonyymi

Keskittymisestä mihinkään järkevään ei meinaa tulla mitään. Mielessä pyörii ainoastaan miltä tuntuisi päästä painautumaan miehen syliin, tuntea miehen vartalon lämpö omaani vasten, hengittää miehen tuoksua, tuntea miehiset mutta hellät kosketukset iholla. Suudella niin kuin olen haaveillut jo ihan liian monta vuotta; hitaasti, hyväilevästi ja viettelevästi. Antautua miehelle ja antautua hetkeen jokaista solua myöten. Haluta miestä niin paljon, että räjähtäisin orgasmiin samalla sekunnilla kun mies työntyy pohjia myöten sisään. Viettää pari päivää ainoastaan rakastellen eri asennoissa, kunnes lihakset ei enää kanna ja paikkoja aristaa niin, ettei pysty istumaan.

Ei vaan taida maailmasta löytyä sellaista miestä, jonka kanssa pääsisin tuon joskus toteuttamaan.. alkaa usko hiipua :'( Selibaatti jatkunut jo pidemmän aikaa, järjetön kuumotus päällä ja pelkästään tänään olen leikkinyt itselleni kolme orgasmia. Illalla sulkeudun mielikuvitukseni kanssa saunaan leikkimään lisää. Mutta ei tämä kyllä miestä korvaa... huoh.

3

191

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei mukavaa tuollainenkaan. Kirjoitit hyvin, pisteet siitä. J.

    • Anonyymi

      Minulla , vaikka olen mies, on samansuuntaisia tuntemuksia. Kun on tämä virus liikkeellä, on vähän mahdollisuuksia hakea kumppaniakaan, joskus iltaisin lähden ajelulle ja pysähdyn ihailemaan merta sekä pysäytän myös moottoritien parkkiksellekin toivoen tapaavani jonkun kaltaisesi naisen. mutta eipä ole näkynyt.

    • Anonyymi

      Ei oikein mikään korvaa ihmistä. Onhan noita vaikka mitä seksileluja ja jopa robottejakin nykyään mutta eivät ne korvaa aitoa ihmistä.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin

      Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee
      Maailman menoa
      63
      2112
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      5
      1765
    3. Miten kestätte tyhmiä?

      Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa
      Sinkut
      233
      1250
    4. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      940
    5. Lahkojen uudestikasteille ei pitä mennä

      Sananl. 22:3 Mielevä näkee vaaran ja kätkeytyy, mutta yksinkertaiset käyvät kohti ja saavat vahingon.
      Kaste
      58
      894
    6. Minkä arvosanan 4-10 annat Susanna Laineelle Farmi-juontajana?

      Susanna Laine vetää Farmi Suomi -realityä. Minkä arvosanan 4-10 annat Suskille juontohommista? Suosikkijuontaja teki
      Tv-sarjat
      20
      842
    7. Miksi naisen pitäisi maksaa 50/50

      Vuokrasta miehelle? Eikö se ole miehelle lahja, ja aarre, jos nainen suostuu muuttamaan kanssasi asumaan?
      Ikävä
      111
      751
    8. Onko se liikaa pyydetty

      Voisitko sinä mies kerätä rohkeutta ja ottaa yhteyttä? Minä en jaksa tätä enää. On niin ikävä sinua. Minä niin haluaisin
      Ikävä
      38
      688
    9. Kaatopaikka Inhassa

      Kuka omistaa kyseisen kaatopaikan? Näkymä tielle kammottava!
      Ähtäri
      19
      686
    10. Jos joku kertoisi ihastuneensa sinuun

      mutta sinua ei voisi vähempää kiinnostaa, niin vastaisitko silti ystävällisesti?
      Sinkut
      93
      679
    Aihe