Noin yleisesti. Nyt kun kävin lukemassa niin oli vähän levotonta juttua.
Onkos kalastus.com hyvä?
4
146
Vastaukset
- Anonyymi
Aika paljon keskustelujen aloitusviestit ohjaa kaupallisille sivustoille. Lievästi hämärää markkinointia.
- Anonyymi
Kalastajat joilla on jotain sanottavaa tai osaamista ovat jo aikaa sitten siirtyneet eri alustoille. Ei tuolla käy kuin pitkästyneet suunsoittajat.
- Anonyymi
No näyttäisi olevan vahvasti puoluepoliittista agendaa mukana joka sananvapauden riistämisen ja kelvottoman moderoinnin myötä on kokolailla jatkuvaksi kinaamiseksi rakentavankin keskustelun joten fiksut häipyneet muille saitelle.
Jos et agendaan sovi tai mielipiteesi sen suhteen poikkeaa ei ole tervetullutta ja moderoidaan pois.
Eipä ihme ,jotta hiljanen saitti. - Anonyymi
Sama huomio täällä.
Jotenkin sekavaa, meininkiä...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2082824Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1672501Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061162- 67990
Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies123982Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait267942Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka317909Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20899Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k507858Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22768