Onkos kalastus.com hyvä?

Noin yleisesti. Nyt kun kävin lukemassa niin oli vähän levotonta juttua.
4161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Aika paljon keskustelujen aloitusviestit ohjaa kaupallisille sivustoille. Lievästi hämärää markkinointia.

Äänestä

Kalastajat joilla on jotain sanottavaa tai osaamista ovat jo aikaa sitten siirtyneet eri alustoille. Ei tuolla käy kuin pitkästyneet suunsoittajat.

1Äänestä

No näyttäisi olevan vahvasti puoluepoliittista agendaa mukana joka sananvapauden riistämisen ja kelvottoman moderoinnin myötä on kokolailla jatkuvaksi kinaamiseksi rakentavankin keskustelun joten fiksut häipyneet muille saitelle.
Jos et agendaan sovi tai mielipiteesi sen suhteen poikkeaa ei ole tervetullutta ja moderoidaan pois.
Eipä ihme ,jotta hiljanen saitti.

Äänestä

Sama huomio täällä.
Jotenkin sekavaa, meininkiä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Noin yleisesti. Nyt kun kävin lukemassa niin oli vähän levotonta juttua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu