Liivi päällä liikkuva onnela

Tietääkö kukaan tämän spugen "onnelan" tarinaa
4593
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onko muisti mennyt kun et muista mitä sinulle on tapahtunut?

Äänestä

Joo eiks se ole joku Amerikan autojen harraste porukkaa? Mikä pistonssi se nyt oli?

Äänestä

Tissiliivit vaiko mikkihiirijengi - liivit?

Äänestä

Voe mahoton teitä pettuleipä jälkeläisiä ootte te pölöjiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tietääkö kukaan tämän spugen "onnelan" tarinaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu