Mitäpä olette mieltä Harikko Oy:n savunpoisto luukuista? Itse saattelin rakennustyömaan loppuun etelä-suomessa alkuvuodesta, enkä moitittavaa löytänyt. Luukut pelaa, kokeiltu on. Toimitus tapahtui kun tarve oli, firmasta ajoi mies tavaran henkilökohtaisesti raksalle, mukavia puhellen. Kyydistä pois purkaminen kuuluu aina meille rakennustyömaan orjille, mutta kuullu olen että tarvittaessa auttavan kyllä elementit pois kyydistä, mikäli ei nostokalustoa ole raksalla. Mukavaa porukkaa, asiantuntevia kaikinpuolin. Hintakin verrattaen edullinen. Itse en osaa kuin suositella. Pohjalaista laatukäsityötä. Onko jollain muulla rakentajalla/kiinteistönomistajalla kokemusta?
Harikko Oy
Anonyymi
3
1209
Vastaukset
- Anonyymi
Laadukkaita luukkujahan pohjanmaan pojat tekevät. Kotimainen käsityö on aina kotimaista käsityötä. Hinnat varsin kilpailukykyisiä. Suositukseni!
- Anonyymi
Siäne pojat painaa pinellä palakalla 2koslaarun värkistä tavaraa.työvaatteitakaa eioo annettu,olisny juhulakuvaa eres puettu.lomakki syöty.
- Anonyymi
eikö myynti vedä vai miksi mainostat firmaasi s24 palstalla
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht1723375Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3732161Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii542097- 421988
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua321481Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em931241- 541203
Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul3941091Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1151015- 46889