Mitäpä olette mieltä Harikko Oy:n savunpoisto luukuista? Itse saattelin rakennustyömaan loppuun etelä-suomessa alkuvuodesta, enkä moitittavaa löytänyt. Luukut pelaa, kokeiltu on. Toimitus tapahtui kun tarve oli, firmasta ajoi mies tavaran henkilökohtaisesti raksalle, mukavia puhellen. Kyydistä pois purkaminen kuuluu aina meille rakennustyömaan orjille, mutta kuullu olen että tarvittaessa auttavan kyllä elementit pois kyydistä, mikäli ei nostokalustoa ole raksalla. Mukavaa porukkaa, asiantuntevia kaikinpuolin. Hintakin verrattaen edullinen. Itse en osaa kuin suositella. Pohjalaista laatukäsityötä. Onko jollain muulla rakentajalla/kiinteistönomistajalla kokemusta?
Vastaukset 3
- Anonyymi
Laadukkaita luukkujahan pohjanmaan pojat tekevät. Kotimainen käsityö on aina kotimaista käsityötä. Hinnat varsin kilpailukykyisiä. Suositukseni!
- Anonyymi
Siäne pojat painaa pinellä palakalla 2koslaarun värkistä tavaraa.työvaatteitakaa eioo annettu,olisny juhulakuvaa eres puettu.lomakki syöty.
- Anonyymi
eikö myynti vedä vai miksi mainostat firmaasi s24 palstalla
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa
Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja2121009Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä
Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔49864- 98811
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "212746- 67662
- 39567
- 64566
- 45560
Anni Ihamäki ja Ilkka-rakas vetivät tiukan rajan TTK:ssa: "Kyllä spekuloitiin"
Anni Ihamäki on naimissa Ilkka Ihamäen kanssa. Aviopuoliso tunnetaan myös nimellä Hovimuusikko Ilkka. Heillä on kaksi yh2513- 77513