Harikko Oy

Anonyymi

Mitäpä olette mieltä Harikko Oy:n savunpoisto luukuista? Itse saattelin rakennustyömaan loppuun etelä-suomessa alkuvuodesta, enkä moitittavaa löytänyt. Luukut pelaa, kokeiltu on. Toimitus tapahtui kun tarve oli, firmasta ajoi mies tavaran henkilökohtaisesti raksalle, mukavia puhellen. Kyydistä pois purkaminen kuuluu aina meille rakennustyömaan orjille, mutta kuullu olen että tarvittaessa auttavan kyllä elementit pois kyydistä, mikäli ei nostokalustoa ole raksalla. Mukavaa porukkaa, asiantuntevia kaikinpuolin. Hintakin verrattaen edullinen. Itse en osaa kuin suositella. Pohjalaista laatukäsityötä. Onko jollain muulla rakentajalla/kiinteistönomistajalla kokemusta?

3

1516

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Laadukkaita luukkujahan pohjanmaan pojat tekevät. Kotimainen käsityö on aina kotimaista käsityötä. Hinnat varsin kilpailukykyisiä. Suositukseni!

    • Anonyymi

      Siäne pojat painaa pinellä palakalla 2koslaarun värkistä tavaraa.työvaatteitakaa eioo annettu,olisny juhulakuvaa eres puettu.lomakki syöty.

    • Anonyymi

      eikö myynti vedä vai miksi mainostat firmaasi s24 palstalla

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Työeläkkeet ovat pois työntekijän palkasta

      Jokainen työeläkkeen nimissä maksettu euro on otettu pois työtä tekevältä palkansaajalta. Mitä korkeampi työeläketaso o
      Maailman menoa
      160
      1941
    2. Etkö sä muru mussakaiseni ymmärrä

      Että me päästään lähenemään vain kaveruuden kautta? Vain siten mä voin lähettää sulle kuvia ja viestejä 😌 Tänäänkin o
      Ikävä
      51
      1517
    3. "Suomi voisi ottaa taloudessa oppia Espanjasta"

      "Espanjassa talouspolitiikka on löysempää, mutta velka-aste on kääntynyt jopa laskuun.", pohdiskelee Suomen seuraava pää
      Maailman menoa
      119
      1505
    4. Sofia Virta: bänet!

      Matkailuautoilija metsänomistaja puoliso on nyt entisen teeren poikia, ja Sofia tekee comebackin vapaille markkinoille.
      Maailman menoa
      71
      1399
    5. Kaksi viikkoa enää Rakas...

      Tietäisinpä miten toimia...
      Ikävä
      77
      1388
    6. Terveisiä lintutornilta

      Viipurista nousee kauhea savupatsas. Miksi ?
      Maailman menoa
      66
      1237
    7. Kokoomus: SDP johtaa kansalaisia harhaan

      (Umpityhmät palstademarit ovat taas uskoneet Lindtmanin höpötykset Espanjasta.) SDP harhaanjohtaa kansalaisia talouspol
      Maailman menoa
      12
      1222
    8. Tulisitko kahville..

      Jos pyytäisin?
      Ikävä
      71
      1029
    9. Martina Aitolehdeltä kova tilitys podcastilla: "Kyllä mä turpaan vetäisin"!

      Martina Aitolehti tilittää brutaalin rehellisesti Eskolle podcastilla syitä, miksi hän ei ole lähtenyt mukaan julkkisten
      Kotimaiset julkkisjuorut
      220
      1022
    10. Talousasiantuntija sanoo säästämisestä

      " parin kuukauden tulo on sellainen, joka voi olla vaikka tilillä tai jossain korkorahastossa, eikä se ole tuottohakuine
      Sinkut
      191
      887
    Aihe