mutta jätinkin väliin kun sain tietää että omistaja on Helsinkiläinen, sanoin suoraan välittäjälle että en halua koronaa. Pyyntihinta olisi ollut 125 000€ mutta tarjosin 2500€ tontista, mökin olisi saanut viedä pois.Sen verran kuitenkin tulin vastaan loppuhinnassa että tarjosin kuitenkin 2700€...ei kuulemma vastannut pyyntöä sanoi välitysloinen.
Meinasin ostaa mökin...
8
104
Vastaukset
- Anonyymi
Hyvin keksitty palstan aktivointi !
- Anonyymi
Taitaa olla ensimmäinen kerta, kun näen oikeaan osuneen kommentin sinulta
- Anonyymi
Sinulla on vain 27000 ei sillä voi saada125 00e mökkiä millään. Kannattaa katsella vain sellaisia mökkejä mihin rahasi riittävät =kuivanmaan mummon mökkejä ,
- Anonyymi
Eihän tuolla ollut, kuin vain 2700 euroa...
- Anonyymi
Kyllähän se vähän vaikeaksi menee, jos 2700€ käytettävissä mökin ostoon.
Mutta mitäs jos tuosta kokeilisit tarjota:
https://www.etuovi.com/kohde/9695299?haku=M1479200072 - Anonyymi
Nyt , kun nuo lähiö pubitkin ovat kiinni käy alkossa ja ryyppää tuo 2700 kavereidesi kanssa siellä vuokraslumissa.
- Anonyymi
Eipä tuolla pikkurahalla saa kuin pohjat, josta siten voi alkaa dokaan, mutta se vaatii vähän enemmän rahaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eipä tuolla pikkurahalla saa kuin pohjat, josta siten voi alkaa dokaan, mutta se vaatii vähän enemmän rahaa.
Sossu maksaa, kuten tähänkin asti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2014637
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!482197- 691876
Ymmärrätköhän nainen
Etten halua että ottaisit sitä suuhusi. Minusta se on ällöttävää, vaikka kivalta se kai tuntuisi, mutta vain minusta. Mi1361474Martina on käynyt puhumassa viisauksia
Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.3591397Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin
Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss931019SDP:läinen lähettiläs Titta Maja-Luoto RAIVOAA lähetystössä -?
SDP:n puolueen Maja-Luoto on Portugalissa noussut Median otsikoihin, koska RAIVOAA työntekijöille ja pitää Heitä lähinnä27994Mitä alkoholijuomaa on myyty sekä Linda Lampeniuksen että Matti Nykäsen nimellä? Testaa tietosi!
Mikähän alkoholijuoma se mahtoi olla…? Tule pelaamaan kivaa Testerin Juomavisaa! Kuinka monta saat oikein? Tästä pääse10939Sinkkujen lapset ja kesäloman pituus
Tuli mieleeni kysyä oletteko huolissanne lasten ja nuorten tulevaisuudesta, tai siitä mitä he nyt joutuvat kokemaan yhte171846Voiko vauva uskoa ?
Lohkoissa väitetään ettei vauva voi uskoa. Tässä näet vauvan uskon. https://youtube.com/shorts/QhFbPSdjpnA?si=Zb2BCRST9186746