Olen etsinyt naista seksisuhteeseen, toistaiseksi ei ole löytänyt.
Eli tällä hetkellä on mies fuckbuddy.
Tähän mennessä, seksi on ollut hyvää.
Eilen viimeksi sain hyvät kyydit, mutta minulla on tyhjä olo, sain orgasmeja niinkuin ennenkin, mutta tunnepuoli ajatteli koko ajan, että haluaisin olla naisen kanssa.
Mieteskelen, olenko muuttumassa lesboksi.
Olen yllättynyt näin vahvasta tunteesta, onko muita naisia samassa tilanteessa?
Ollako bi vai ei, siinä kysymys
Anonyymi
2
347
Vastaukset 2
- Anonyymi
No en etsi seksiseuraa. Sänkyyn menen vasta, kun tunteet on mukana. Kaippa niitä jostakin löytyy pelkkää seksiä haluavia naisiakin.
- Anonyymi
Sama täällä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 392311
- 59764
- 41731
Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne80569T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin7529- 62522
Kuuleppas
ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää184519Pientä pintaremonttia
Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k16514- 42510
- 45510