Taousosaston Miina

Anonyymi

Koronakaranteenista huolimatta käväisin konttorilla tulostamassa ja postittamassa sopimuspapereita, mutta jäin kuitenkin vielä koneelle muitakin töitä tekemään, vaikka ne sujuisivat kotoakin käsin. Konttorilla oli aavemaisen hiljaista, mutta sitten talousosastolla työskentelevä Miinakin saapui paikalle. Miina oli tietääkseni jälleen sinkkuna. Hän on pitkä, tumma, pitkät hiukset, ikää vajaa neljäkymmentä, mutta kiloja hiukan liikaa. Yleensä en pyöreistä naisista piittaa, mutta hänestä näin seksiunia. Miinan puheet ovat hiukan seikkailevia, muutaman kerran hän on muun muassa kertonut kuinka monta kertaa on törmännyt itsensä paljastajiin.
Keski-ikäisenä miehenä olen oppinut varomaan puheitani, se mikä nuoremmille sallitaan, ei olekaan kaikille sopivaa. Siksi olen Miinankin kanssa ollut puheissani pidättyväinen. Miinalla oli kotikaranteenin vuoksi puhuttavaa kertynyt aika lailla. Tiedustelin häneltä kohteliaasti seurusteluasioista ja hän kertoi että ketään ei ole ja lisäsi että lämmikekin kelpaisi. Myötäilin. Keksin sitten kysyttävää Excelin käytöstä ja hän tuli opastamaan, kohta kätemme olivatkin päällekkäin saman hiiren päällä. Miinan läheisyys kuumotti. Keksin lisää ja lisää kysyttävää, ja hän opasti touhukkaasti ja olimme entistä enemmän lähekkäin ja pidimme jo toisiamme kädestä kiinni. Sitten käännyin Miina kohti, katsoin syvälle silmiin ja suutelin. Hän vastasi ahnaasti. Imuttelimme viitisen minuuttia, sitten tajusimme katsoa ympärillemme. Onneksi ketään ei näkynyt, tosin olihan joku saattanut kävellä etäämmältä ohi. Kipaisimme säädyllistä välimatkaa ylläpitäen ykköskerrokseen, omassa mielessäni ajattelin pukuhuonetta, mutta Miina avasikin invavessan oven. Lukittauduimme sinne ja jatkoimme imuttelua. Vein käteni Miinan paidan alle ja avasin rintaliiivit, sitten riisuin paidan. Isot, tummanänniset rinnat ponnahtivat eteeni ja ryhdyin heti niiden kimppuun. Miina riisti samalla paidan päältäni. Potkimme kengät pois sitten tartuimmekin jo toistemme farkkuihin ja kiskoimme toisiltamme farkut ja alushousut yhdellä vetäisyllä. Mahtavan tumma ja tuuhea tupsukka paljastui, oma meisselini olikin jo täydessä mitassa. ”Vautsi”, Miina sanoi. Esileikkejä ei nyt tarvittu. Vedin liikkuvat taakse ja istuin wc-istuimelle. Miina istui syliini ja työnnyin sisään. Olin usein hänen pillustaan unelmoinut ja kyllä, niin märkä ja liukas se oli kuin kuvittelin. Suutelimme ja naimme. Miina alkoi voihkimaan ja tärisi voimakkaan orgasmin. Pyysin kestämään vielä vähän ja sitten minulta tulikin hirmuinen lasti, kieltämättä aika äänekkäästi.
Istuimme sylikkäin vielä pitkään ja huohotimme. Suutelimme lisää.
- Miten me tästä jatketaan?, Miina huokaisi.
- En tiedä mutta sun tupsukkaan haluan tutustua lisää, vastasin.
- Ja mä sun meisseliin.

0

1166

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?

        Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta  – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,
        Maailman menoa
        51
        2337
      2. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

        Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
        Maailman menoa
        94
        2048
      3. Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa

        Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e
        Maailman menoa
        93
        2025
      4. Olit ihan

        Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu
        Ikävä
        24
        1857
      5. MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa

        TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,
        Suomalaiset julkkikset
        13
        1761
      6. Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa

        Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.
        Luterilaisuus
        503
        1609
      7. Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle

        Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S
        Maailman menoa
        4
        1558
      8. Mikä ihme teitä lieksalaisia tuossa

        p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa?
        Lieksa
        50
        1387
      9. Kemet lomautukset

        Onkohan tuo oikein lain mukaista toimintaa jatkaa jo lomautettuina olevien uudelleen lomautusta yhdenvertaisuuden ja tas
        Suomussalmi
        40
        1318
      10. Mistä juttelit viimeisen kerran

        Mistä juttelitte viimeisen kerran ikävöinnin kohteen kanssa? Irl tai viesteillä.
        Ikävä
        75
        1299
      Aihe