Hei! Olen yläaste aikana ihmetellyt, olenko Lesbo. Vanhemmat aina ovat sanoneet etten saa olla jos olisin. Että en ole heidän tytär jos olisin Lesbo tai bi. Haluaisin tietää, kosk kaveri kysyi oletko varma ettet ole Lesbo. Tää on mulle vaikea tilanne kerrottavaksi. Kaveri kysyi koska puhun naisopettajista koko ajan. Ne ovat kiinnostavia. Haluaisin niistä niinkuin kavereita. Mua ei oo kiinnostanut ikinä niinkuin seurustella naisen kaa. Olen vain kiinnostunut niiden elämästä. Ja kun nainen on raskaana niin innostun, koska tykkään vauvoista ja lapsista. Ne ovat niin söpöjä.
Mua häiritsee kun kaveri sanoo ookko varma ettet oo Lesbo. En ole kellekkään kertonut. Ja jos olisin onko se mahdollista koska olen ihastunut mun luokka laiseen poikaan.
Kertokaas. Mitä ajattelette. Jos oon niin en voi kertoa sitä kellekkään. Varsinkaan äidille(isä kuoli)
Mul ei oo hajuu mitä teen :'((mä pelkään. Kavereille puhun innostuneesti opettajista ja mun tutustuista(naisia) mutta en kaveeraa poikien kaa. Tuntuu yksinäiseltä tän aisan kanssa
Toivottavasti en sekoittanut päitä be kirjoitan vaa suoraan mitä ajattelen:)
Olenko Lesbo? Kertokaa
6
156
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 182036
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs561824- 821463
- 1761428
- 211419
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli3091407Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla
Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti981025Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä62994Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää34985- 349884