Huonoa palvelua kukkakaupassa

Jämsänkosken kukkawalo, todella huonoa ja töykeää palvelua. Oli pomo itse palvelemassa luulisi, että haluaisi antaa hyvän kuvan yrityksestään mutta ei. Kahvilan puolellakin vanhat ja kuivuneet samat kakut viikosta toiseen. Voipahan jatkossa käyttää Urosen palveluita kun laadukkaampaa palvelua ja huolehditaan siisteydestä, kukkawalossa joka nurkassa ihme romua :D pomoa ei tunnu kiinnostavan... alanvaihto olisi suotavaa kyseiselle henkilölle.
141731
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Samaa mieltä, pari muuta työntekijää on ystävällisen olosia. mutta ite pomo ei kyllä tuota asiakaspalvelua handlaa, toisaalta onneks ei tarvihe käydä ku on tuota valinnanvaraa

Äänestä
  • Itse saanut kyllä aivan loistavaa palvelua ja kukat ollut aivan mahtavia.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Itse saanut kyllä aivan loistavaa palvelua ja kukat ollut aivan mahtavia.

    En tiedä kuka on omistaja ja kuka työntekijä mutta aina olen saanut ystävällistä ja asiantuntevaa palvelua.

    Äänestä

korona-aikana sinne tuodaan ruumiskontit firman rekalla..

Äänestä
  • Nyt puhut potaskaa.

    Äänestä

Tosi hyvä palvelu aina, ja asiantuntemusta. Kehtaan kysyä tyhmiäkin, ite kun en oo mikään viherpeukalo. Lisäksi valikoimat on monipuoliset.

Äänestä
  • Ehdottomasti paras kukkakauppa.

    Äänestä

Hyvää ja ystävällistä palvelua olen itse saanut. Olisiko omassa käytöksessäsi jotain vikaa?

Äänestä

Minäkin olen aina saanut hyvää palvelua, kertaakaan ei ole ollut valittamista.

Äänestä

Tämähän se paikka on, mihin se asiakaspalaute kannattaa jättää.... Mikä ongelma Jämsäläisillä on sanoa tämmösiä normaaleja asioita siellä itse paikan päällä ?

Äänestä

No voi, onpa ikävää tuasiiisa, milloinkahan täällä joku jotain yrittäjää kehuu...

Äänestä

Jokos sielä on mustat vävyt kukkia sitomassa.

Äänestä

Hienoa palvelua, kiitos paljon!

Äänestä

Hyvää palvelua olen saanut kyseisessä kukkakaupassa. Aika outoa tuollaiset kirjoitukset. Toivottavasti heillekin löytyy mieleinen kauppa , vai onko huono palvelu heidän mielestään kaikissa liikkeissä. Pitäiskö katsoa peiliin jospa syy löytyykin sieltä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Jämsänkosken kukkawalo, todella huonoa ja töykeää palvelua. Oli pomo itse palvelemassa luulisi, että haluaisi antaa hyvän kuvan yrityksestään mutta ei. Kahvilan puolellakin vanhat ja kuivuneet samat kakut viikosta toiseen. Voipahan jatkossa käyttää Urosen palveluita kun laadukkaampaa palvelua ja huolehditaan siisteydestä, kukkawalossa joka nurkassa ihme romua :D pomoa ei tunnu kiinnostavan... alanvaihto olisi suotavaa kyseiselle henkilölle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu