Windowsin puolella saman hiiren keskinappi on sivuja alas ja ylös vierittäessä nopea mutta linuxilla hidas.
En tuolta hiiri ja kosketuslevy asetuksista löytänyt keskinapin nopeuden säätöä.
Sitten toinen mitä ei tässä ole kun painaa keskinappia niin silläkin voi mennä sivuja ylös ja alas. Saako sitä mistään päälle?
Hiiren keskinappi hidas
9
87
Vastaukset
- Anonyymi
Käyttöjärjestelmänkin voisi mainita.
- Anonyymi
Oho. Linux Mint.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oho. Linux Mint.
Luulin että olin tuolla MInt osiossa mutta olinkin yleistä osiossa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Luulin että olin tuolla MInt osiossa mutta olinkin yleistä osiossa.
Linux Mint on Ubuntusta värkätty, joten ei ole mikään ihme että ei toimi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Linux Mint on Ubuntusta värkätty, joten ei ole mikään ihme että ei toimi.
Joo, ja Ubuntu on jostain depianista värkäty.
Tuli mielee, onko depiani sitten värkätty mintistä, on sellainen kierrätys meininki. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Joo, ja Ubuntu on jostain depianista värkäty.
Tuli mielee, onko depiani sitten värkätty mintistä, on sellainen kierrätys meininki.Kierrätys sanakin on varmaan syntynyt linuxsin myötä.
- Anonyymi
Joo, tuo oli yksi niistä pikku kiusoista joiden takia aloin pikkuhiljaa useammin valitsemaan taas windowsin käynnistysvalikosta. Ihan sama ubuntussa ja mintissä ja varmaan monessa muussakin, turha tuota lienee saivarrella, "mikä käyttis?".
Selaimeen saa jotain lisäosia, jolla tuota pystyy säätelemään, ei kyllä oikein kunnollista tullut minun säätelyillä eikä tuota loputtomiin jaksanut hieroakaan, mutta jotain helpotusta kuitenkin on saatavilla sitä kautta.- Anonyymi
Windowsissa ei kohta toimi enää mikään koska Microsoft kertoo " Emme tiedä toimiiko koneessasi Windows 10 " , on se kuitenkin toiminut vuodesta 2015.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Windowsissa ei kohta toimi enää mikään koska Microsoft kertoo " Emme tiedä toimiiko koneessasi Windows 10 " , on se kuitenkin toiminut vuodesta 2015.
Jotkut rakentelee sellaisia virityksiä että vain luoja tietää mikä niissä toimii.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin33611541IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3597886Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut882758Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?972217Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1462104Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61611- 1101251
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin521064Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26898MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312782