jäin haavi auki katselemaan kuvaasi pitkäksi toviksi. Oot vähän muuttunut mutta vieläkin niin kaunis ettei mitään rajaa. :) <3 Mutt en jätännyt jälkiä ittestäni, en uskaltanu ;)
Hämmentävää,
Anonyymi
9<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Söpöä. :) Ei varmastikaan ollut minulle, mutta omin nyt tämän kerran.
Olisithan voinut jälkiäkin jättää. Niitä minä olisin sitten tutkaillut suurennuslasilla ja mittatikulla - pohtinut voisiko olla, että noin harvinaisen otuksen kanssa olisivat tiet ristenneet. Kun olisin saanut laskelmani tehtyä ja todennäköisyydet laskettua, olisit jo ehtinyt kadota pois näköpiiristä. Mutta huoli pois! Jättäisin samaan paikkaan kissanraksuja ja jäisin vahingosta viisastuneena kytikselle odottamaan voisiko salama iskeä kahdesti.
;) Voi ku uskaltaiskin jättää sydämen merkiksi tai vähintäänkin ees tykkäyksen.. siitä jo arvaisit, no ehkä mä vielä joku päivä<3
Ei ole iskenyt. Terveisin kohtalotoveri.
Miksi ei voisi. Se on facebook. Täysin viatonta! :)
mutta jos se onkin joku muu, joka vain tosi paljon muistuttaa sinua?? :O
Facessako poikkesit. Jälkiä sinnekin jää mutta miksi et jälkiä jättäisi jos hänestä pidät?
Sielläpä hyvinkin. Mieli kyllä tekis jättää <3
Satakuntaan meni ja blondille.
Ei mennyt ku tummahiuksiselle kaenuulaiselle mimmille. T.AP