Täällä ei ole tullut vastaan

Yhtäkään mukavaa miestä. Harmi. Olis ollut hauskaa tavata joku kiva keskustelupalstalla.xD
18<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Joo eikö ookki aika ankeita täällä.. en huolis kyl yhtäkään täältä :D

Äänestä

Väärä paikka. Täällä etsitään jotain kehen ihastuttu ja tavattu livessä. Kokeile sinkkupalstaa,

Äänestä
  • Onko tämä sellainen paikka? Mistä ihmiset osaisivat sitten tulla tänne etsimään niitä livessä tapaamiaan?
    Taidat olla harvinaisen heikkolahjainen!
    Tämä juuri osoittaa sen, mitä olen yrittänyt sanoa! 😩

    Äänestä

Onneks palsta on sentään täynnä toinen toistaan miellyttävämpiä neitokaisia🤣

Äänestä

Aika onneton trollaus yritys... et osaa arvatakkaan miten paljon nauratat minua noilla sinun kuvitelmillasi...

T: et ikinä arvaa kuka

Äänestä
  • No en osaa arvata kyl. Taneli?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    No en osaa arvata kyl. Taneli?

    Minäkään en osaa arvata. Kukahan se olisi?

    Äänestä

  • Te ullat olette koomisia. Heti arvailemassa kuka se on. Jos tuo kommentoija antaisi teille mahdollisuuden tonkia hänen yksityisasioitaan niin te olisitte alle sekunnin murto-osassa tonkimassa niitä.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Te ullat olette koomisia. Heti arvailemassa kuka se on. Jos tuo kommentoija antaisi teille mahdollisuuden tonkia hänen yksityisasioitaan niin te olisitte alle sekunnin murto-osassa tonkimassa niitä.

    Ullan nimi on Ulla, nimi toinen vaan on mulla...

    Äänestä

  • Eikä edes kiinnosta kuka oot. T. Ap

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ullan nimi on Ulla, nimi toinen vaan on mulla...

    Peppi?

    Äänestä

Kaikki mukavat tulevat vihtaan. Rupeat vihtahousuksi siis.

Äänestä
  • Joskus sitä ihmettelee näitä kommentteja, että mitä kirjoittaja on mahtanut tarkoittaa . Vihtahousuhan tarkoittaa paholaista. Ei siis ihmistä jolla on vihta/vasta/ropsu housuissaan.

    Äänestä

Mä oon tavannut yhden mukavan hepun täällä. Kohtaamme pian. 😘

Äänestä

Meistä mukavista naisistakin saattaa olla pulaa.
Tasapeli vai 😐

Äänestä

Eikös tämän palstan nimi ole 'ikävä'?

Äänestä
  • Niin ikävää kuin se onkin.

    Äänestä

Sama pelle, joka kertoi kympin luonteestaan? Ei narsisteille.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Yhtäkään mukavaa miestä. Harmi. Olis ollut hauskaa tavata joku kiva keskustelupalstalla.xD

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu