Onko jollakulla tallessa kyseisiä seksinovellia? Cuckold/aisankannattaja tarina. Tarina naisesta, jolle mikään ei riitä ja aviomies joutuu kärsimään.
Kyseiset seksinovellit olivat luettavissa seksinovellit.com :ssa.
Osa 1 julkaistu 29.11.2015.
Alkaa: "Tapasin vaimoni opiskeluaikoinani. Hän oli upea nainen, jonka kaltaista en ollut ennen nähnyt: pitkä, blondi, älykäs, sosiaalinen ja muodot kohdillaan. Pituutta hänellä oli 175 senttiä, painoa noi..."
Osa 2 julkaistu: 19.12.2015.
Alkaa:
"Seuraavat päivät sain kotona ollessani seistä nurkassa kuin lampunvarjostin vaimoni leikkien vain jatkuessa. Hän surffasi pornosivuilla etsien kaikenlaista pornoa: isokaluisia miehiä, kauniita naisi..."
Lisäksi oli vielä 3. osa.
Kirjoittajana nimimerkki "steel".
http://web.archive.org/web/20160312112438/https://www.seksinovellit.com/novelli/category/syrjahypyt
Kadonnut seksinovelli: Vaimoni loputon halu (osat 1-2-3)
18
8119
Vastaukset
- Anonyymi
3. osa näemmä julkaistu 4.9.2016: https://twitter.com/seksinovellit/status/772419008255627264
4. osa 6.12.2016:
https://twitter.com/seksinovellit/status/806028277047496704 - Anonyymi
Jos http://www.seksifoorumi.net/ tulee joskus takaisin, sieltä kannattaa varmaan kysyä?
- Anonyymi
Itseltä löytyy tuo tarina, olenhan sen kirjoittanut. Mihinköhän tuon voisi laittaa taas jakoon
- Anonyymi
Voisitko laittaa tänne tai taas tuonne www.seksinovellit.com ?
- Anonyymi
Nostoa.
- Anonyymi
Nostoa 2.
- Anonyymi
Yritetään uudestaan :)
- Anonyymi
Nostoa.
- Anonyymi
No siellä on. Sori kun kesti. Jatkoa löytyy vähän muttei samassa laajudessa. Samoin löytyy myös "spin-off "Jassun miehestä ja naapurin tytöstä
- Anonyymi
Plzz jatkoa😍 kik jermusub
- Anonyymi
Kiitos :) sain osat 1 ja 2 talteen, valitettavasti 3 ja 4 off-spin eivät nähtävästi ehtineet julkaisuun? :( (seksinovellit.com alhaalla)
- Anonyymi
Moi
En muista miten jaoin tuon tarinan viimeksi, ilmeisesti neljään osaan. Tuossa muistaakseni samat setit kun alkuperäisessä, jako vain kahteen tällä kertaa. Jatko ja spin-off aivan kesken. Oon kirjotellu vähän muuta tässä välissä joka menee ihan toiseen kategoriaan. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Moi
En muista miten jaoin tuon tarinan viimeksi, ilmeisesti neljään osaan. Tuossa muistaakseni samat setit kun alkuperäisessä, jako vain kahteen tällä kertaa. Jatko ja spin-off aivan kesken. Oon kirjotellu vähän muuta tässä välissä joka menee ihan toiseen kategoriaan.Aivan, tämä selkiyttää! Kiitos näistä kirjoituksista ja tsemppiä tuleviin! :)
- Anonyymi
Nostoa.
- Anonyymi
Nostoa.
Linkki, osat 1 2: https://controlc.com/3340c7a7 - Anonyymi
Olipas hyvä tarina.
- Anonyymi
Löytyvät nyt myös täältä:
https://www.seksinovellit.org/vaimoni-loputon-halu-i/
https://www.seksinovellit.org/vaimoni-loputon-halu-ii/
Ketjusta on poistettu 22 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai908326Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki424728Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.414391Jos samassa autossa istuu romani, somali ja venäläinen, kuka ajaa?
Arvioiden mukaan romanit lähtivät noin 1000-luvulla liikkeelle pohjois-Intiasta. Nyt 1000 vuotta myöhemmin he ovat levit452595Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.981478- 401296
Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441246Heräsin taas sinä mielessä
Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?641152Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota391150Kannattaa toimia yleisesti ottaen
Ajoissa. Vaikka miten paljon haluan ja tunnen, olen löytänyt nyt elämääni jotain uutta ja se todennäköisesti edistyy, jo1671090